

Wymiary 90×200 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wybierz dla siebie odpowiednie prześcieradło, aby zapewnić sobie wygodę podczas snu. Bawełniane prześcieradło jersey na pewno polubisz dzięki jego delikatności i przewiewności materiału. Zaletą jest również łatwe utrzymanie. Prześcieradło posiada wszytą gumkę w tunelu. Odpowiednie do materacy o wysokości do 25cm.
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Mocowanie | Naciąg |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Materiał | Dżersej, Bawełna |
| Gramatura | 155 g/m2 |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rozmiar | 90 x 200 cm |
| Rozmiary | 90 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
jakość, cena
Trwałobarwne prześcieradła na wysokie materace.
Jeszcze nieużywane.
Wysokiej jakości prześcieradło z mocnej bawełnianej tkaniny.
Wysokiej jakości prześcieradło w rozsądnej cenie.

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
160×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
160×200 cm, frotowa
W magazynie
180×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
90×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
160×200 cm, napinająca, wysokość
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
90×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie

Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Napinająca, frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie