


Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 49,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wybierz dla siebie odpowiednie prześcieradło, aby zapewnić sobie jak najlepsze warunki podczas spania. Bawełniane prześcieradło jersey stanie się od razu ulubionym dzięki swojej miękkości i przewiewności materiału. Zaletą jest również jego łatwe utrzymanie. Prześcieradło posiada wszytą gumę w tunelu.Odpowiednie na materac o wysokości do 25 cm.
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Mocowanie | Naciąg |
|---|---|
| Kolor | Różowa |
| Materiał | Dżersej, Bawełna |
| Gramatura | 155 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rozmiar | 90 x 200 cm |
| Rozmiary | 90 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Bawełniana, dżersejowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
90×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie

180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
Napinająca, mikropluszowa
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
90×200 cm, bawełniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie

Lniana
W magazynie
90×200 cm, napinająca, wysokość
W magazynie
Frotowa
W magazynie
90×200 cm, klasyczna, satyna
W magazynie
90×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
160×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie

Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
90×200 cm, klasyczna, satyna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie