Czarna wysoka komoda w dekorze dębu 80x82 cm Wrap – Bonami Selection
Historia cen
- 21.05.2026 - 1209 zł
- 19.05.2026 - 1209 zł
- 1.05.2026 - 1539 zł
- 1.05.2026 - 2199 zł
- 29.03.2026 - 1539 zł
- 12.02.2026 - 1497 zł
- 30.01.2026 - 1711 zł
- 2.12.2025 - 974 zł
- 28.11.2025 - 1011 zł
- 25.11.2025 - 1065 zł
- 21.11.2025 - 1184 zł
- 5.11.2025 - 1127 zł
- 25.10.2025 - 1710 zł
- 2.10.2025 - 1711 zł
- 1.10.2025 - 2139 zł
- 5.09.2025 - 1711 zł
- 4.09.2025 - 2139 zł
- 1.06.2025 - 1711 zł
- 23.05.2025 - 1289 zł
- 13.05.2025 - 1711 zł
- 2.05.2025 - 1784,2 zł
- 30.04.2025 - 2099 zł
- 25.04.2025 - 1784 zł
- 15.04.2025 - 2099 zł
- 10.04.2025 - 1805 zł
- 25.03.2025 - 2099 zł
- 20.03.2025 - 1805 zł
- 18.03.2025 - 2099 zł
- 11.03.2025 - 1679 zł
- 10.03.2025 - 2099 zł
- 5.03.2025 - 1805 zł
- 26.02.2025 - 2099 zł
- 22.02.2025 - 1805 zł
- 15.02.2025 - 2099 zł
- 13.02.2025 - 1805 zł
- 10.02.2025 - 2099 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Szukasz stylowego wyposażenia do swojej sypialni? Meble z kolekcji Wrap wyróżniają się wykończeniem z forniru dębowego, subtelną konstrukcją i minimalistycznym kształtem. Do wyboru w ciepłym, naturalnym kolorze i klasycznej czerni.
Specyfikacje
| Kształt | Proste |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Nóżki | Bez nóżek |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kraj pochodzenia | EE |
| Wysokość nóg | 22 cm |
| Nośność | 50 kg |
| Waga | 30 kg |
| System zamykania | Soft close (ciche zamykanie) |
| Pielęgnacja | Czyścić suchą szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Materiał tylnej części | Płyta pilśniowa |
| Bezpieczne mocowanie do ściany | Tak |
| Kolekcja | Wrap |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Skandynawski |
| Jakość | Extra |
| Powłoka szuflad | Fornir |
| Materiał szuflady | MDF |
| Właściwości | Na nóżkach/z szufladami |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Metal |
| Powłoka | Fornir |
| Kolor drewna | Ciemne drewno |
| Dekor | Dąb |
| Materiał | MDF |
| Kolor | Czarny |
| Material | MDF |
| Producent | Bonami Selection |
Podobne produkty

Komoda z drewna Libby
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Komoda z drewna Elona
Drewniana, nowoczesna
W magazynie
Komoda Malwa M4 CZARNY, 70/97 cm, 4 szuflady, bezuchwytowe
Nowoczesna
Dostawa gratis
Komoda z drewna Libby
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
LAMINO KM-1 komoda dąb craft/czarny skandynawski loft lamele
Nowoczesna, dębowa, skandynawska
Dostawa gratis
Komoda z drewna Libby
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Komoda XL z drewna mangowego Luca
Drewniana, retro, industrialna
W magazynie
Komoda szafka metalowa czarna Modern CARLA 800 x 1015 x 400 mm
102×80×40 cm, szufladowa, nowoczesna
W magazynie
Komoda Jox
Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Wysoka komoda z drewna Libby
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Komoda z drewna dębowego Diana
Drewniana, skandynawska
W magazynie
Komoda witryna Saba - dąb sonoma
Dębowa, z dębu sonoma
W magazynieDostawa gratis
Komoda z drewna Libby
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Kaszmirowa komoda do salonu Silk 3-drzwiowa, szer. 150 cm
Nowoczesna, drzwiowa
W magazynie
Komoda Malwa M8/140 CZARNY 8 szuflad, bezuchwytowe, 140 cm, duża
Nowoczesna
Dostawa gratis
Biała komoda Skandica MERLIN ze srebrnymi dodatkami
Drewniana, nowoczesna, industrialna

Wąska komoda Paris z 5 szufladami, kolor szary
W magazynie
Komoda witryna Saba - biały mat
Matowa
W magazynieDostawa gratis
Komoda z drewna Elona
Drewniana, nowoczesna
W magazynie
Komoda z drewna dębowego Mackay
Drewniana, retro
W magazynie
Komoda z drewna Elona
Drewniana, nowoczesna
W magazynie
Komoda z 6 szufladami Malwa M6/120 CZARNY
Nowoczesna
Dostawa gratis
Komoda z drewna dębowego Diana
Drewniana, skandynawska
W magazynie
Komoda pokojowa 150 3D Zalvigo 03
Industrialna, prosta
W magazynieDostawa gratis
Komoda Bumba
Nowoczesna
W magazynie
Komoda do Salonu Sypialni MARCOS 154 cm Kaszmir Ryflowana Trzydrzwiowa z Szufladami Nowoczesna
Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Komoda Seaford
Industrialna
W magazynie
Komoda z 6 szufladami bez uchwytów Malwa M6/140 CZARNY
Nowoczesna
Dostawa gratis
Komoda z drewna mangowego Paul
Drewniana, retro
W magazynie
RANDOM KM-2 komoda dąb wotan/czarny nowoczesna MDF
Nowoczesna, dębowa, głębokość
Dostawa gratis
Komoda RENA 3D - dąb lefkas | grafit
Retro, dębowa, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Komoda wysoka Desin 120 cm dwudrzwiowa z szufladą i wnękami - czerwony / ceramic red / dąb nagano
Dębowa, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratisNajlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Pojemniki na żywność 12 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowe dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. – Foutastic
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Stolik z drewna mangowca House Nordic Jammu
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Biała pościel dwuosobowa z kory 200x200 cm Seersucker Frill – Catherine Lansfield
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Jasnozielony chodnik odpowiedni do prania 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, bieżniki na stół, prostokątna

Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Mop z wiadrem H2PrO – Vileda
W magazynie
Szafka w dekorze dębu 95x111 cm Multilux – Kalune Design
111×95×36 cm, matowa, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cm, zabawowa, prostokąt









