

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 101,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wprowadź elegancję do swojej sypialni dzięki luksusowej pościeli Top Class Green flowers. Delikatna i przewiewna bawełna gwarantuje maksymalny komfort, a wyjątkowy wzór nadaje wnętrzu wyrafinowany charakter. Stylowy wzór inspirowany naturą stworzy przytulną atmosferę, w której będą Państwo mogli cieszyć się spokojnym i niczym nie zakłóconym snem. Pościel ma dwustronny wzór i jest ozdobiona delikatnymi białymi wzorami na jasnozielonym tle. Pościel jest wykonana w 100% z bawełny i posiada zamek błyskawiczny, który ułatwia ściąganie poszewek.Zestaw zawiera: 1 x poszewka na kołdrę 140 x 200 cm 1 x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Motywy | Kwiaty |
| Kolor | Zielona |
| 4home | 4HOME |
| Materiał | Kora |
| Prasowanie | Wykonanie niegniecące |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | B.E.S. Petrovice |
Opinie użytkowników
Przyjemny materiał, bardzo delikatne, stonowane letnie kolory.
Pościel wygląda na wysokiej jakości, pasuje prawie do wszystkiego, kolor jest bardzo jasnozielony, ale taki właśnie chciałam. Kupiłam wyrazistszy narzut na łóżko, żeby wszystko do siebie pasowało. Dzisiaj wyprałam ją po raz pierwszy i jest super.

Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, guziki
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, zamek
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
W gwiazdy, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Mikrofibra, satynowa
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, francuska, bawełniana
W magazynie
Flanelowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, poliestrowa, zamek
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, zamek
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, kropki, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Do piaskownicy, do wody, plastikowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie

Frotowa
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Do piaskownicy, do wody, plastikowa
W magazynie