


Wymiary 70×64×20 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 71,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Półka Mill White to praktyczny i elegancki dodatek do każdego wnętrza. Dzięki matowej bieli wygląda czysto i przytulnie. Oferuje wystarczająco dużo miejsca na ekspozycję dekoracji, książek lub roślin, a dzięki solidnej konstrukcji z płyty wiórowej pokrytej melaminą, o grubości 18 mm jest wytrzymała i stabilna. Montaż jest prosty iszybki, dzięki czemu półkę można łatwo przymocować do ściany. Parametry: Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Grubość: 18 mm Wymiary: 64 × 70 × 20 cm Kolor: biały
| Szerokość: | 64 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Laminat |
| Kształt | Proste |
| Kolor | Biała |
| Dekor | Mat |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 15 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 5,66 kg |
| Producent | Hanah Home |

16×82×30 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
90×60×60 cm, matowa, skandynawska
W magazynie
65×85×15 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
65×85×15 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
6×120×10 cm
W magazynie
Nowoczesna, błyszcząca

12×63×14 cm, matowa, zestawy i komplety
W magazynie
46×96×25 cm, matowa, prosta
W magazynie
55×45×15 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
109×52×30 cm, matowa, skandynawska
W magazynie
51×72×20 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynie

Drewniana
W magazynie
95×25×27 cm, nowoczesna, niestandardowa
W magazynie
32×120×17 cm, skandynawska, prosta
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
10×34×30 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
44×15×41 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, industrialna, prosta
W magazynie

Drewniana
W magazynie
45×20 cm, szklana, matowa

18×60×15 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Prosta, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, prosta
W magazynie
Industrialna, matowa, retro
W magazynie
20×138×20 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
90×30 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, matowa
W magazynie
11×28×90 cm, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie