
Niebieskie tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 180x200 cm Thessa Pillow – Bonami Selection
105×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
-6 %3226 zł
3423 zł

Beżowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 180x200 cm Thessa Bold – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
3663 zł

Szare tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 160x200 cm Thessa Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
3135 zł

Beżowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 160x200 cm Thessa Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
3583 zł

Niebieskie tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 160x200 cm Thessa Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
3135 zł

Niebieskie tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 180x200 cm Thessa Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
3205 zł

Beżowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 160x200 cm Thessa Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
-6 %3135 zł
3351 zł

Niebieskie tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 160x200 cm Thessa Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
-6 %3135 zł
3351 zł

Musztardowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 180x200 cm Thessa Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
3205 zł

Musztardowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 160x200 cm Thessa Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
3135 zł

Niebieskie tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 180x200 cm Thessa Bold – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
3205 zł

Szarobrązowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 160x200 cm Thessa Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
3135 zł

Beżowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 180x200 cm Thessa Pillow – Bonami Selection
105×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
3687 zł

Szarobrązowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 180x200 cm Thessa Bold – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
3663 zł

Szare tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 180x200 cm Thessa Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
3663 zł

Szare tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 160x200 cm Thessa Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
3135 zł

Szarobrązowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 160x200 cm Thessa Pillow – Bonami Selection
105×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
3607 zł
Niebieskie tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 160x200 cm Thessa Bold Line – Bonami Selection
Wymiary 115×160×200 cm
Wybrany wariant:Niebieskie tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 160x200 cm Thessa Bold Line – Bonami Selection
Historia cen
- 31.03.2026 - 3135 zł
- 29.03.2026 - 3135 zł
- 4.03.2026 - 3017 zł
- 17.10.2025 - 3351 zł
- 7.10.2025 - 3560 zł
- 7.10.2025 - 4189 zł
- 3.10.2025 - 3603 zł
- 1.10.2025 - 3711 zł
- 23.09.2025 - 3943 zł
- 16.09.2025 - 4639 zł
- 12.09.2025 - 3990 zł
- 30.08.2025 - 4082 zł
- 29.08.2025 - 4639 zł
- 24.08.2025 - 3990 zł
- 19.08.2025 - 4639 zł
- 6.06.2025 - 3990 zł
- 1.06.2025 - 3943 zł
- 23.05.2025 - 3939 zł
- 16.05.2025 - 4028 zł
- 9.05.2025 - 4217 zł
- 30.04.2025 - 4739 zł
- 25.04.2025 - 4028 zł
- 22.04.2025 - 4739 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Designerskie tapicerowane łóżko z praktycznym schowkiem, podnoszonym stelażem lamelowym i wygodnym zagłówkiem . Niezwykle łatwy montaż, wysokiej jakości, trwałe materiały i duża nośność sprawiają, że jest to idealny wybór zapewniający codzienny komfort i styl. Każdy szczegół powstał ręcznie w Czechach , w małej rodzinnej firmie o ponad 15-letniej tradycji. Efektem jest łóżko, które łączy w sobie meblarskie doświadczenie, solidne lokalne rzemiosło i nowoczesny design zapewniając Ci wygodę każdego dnia. Zalety łóżka Bonami Selection: solidna i mocna rama zapewniająca maksymalną stabilność i trwałość, podnoszony od strony nóg stelaż lamelowy, samonośna konstrukcja – bez podpór, bez skrzypienia, wytrzymała tapicerka o podwyższonej gramaturze, z certyfikatem OEKO-TEX, przyjazna dla zwierząt domowych, miękkie krawędzie, wysokiej jakości tapicerka, estetyczne wykończenie nawet najmniejszych elementów laminowane płyty o podwyższonej trwałości, precyzyjne detale montażowe o długiej żywotności i ładnym wyglądzie. Łóżko Bonami Selection można złożyć w 30 minut . Przemyślana konstrukcja, łatwe do zrozumienia instrukcje i filmik montażowy sprawiają, że cały proces jest szybki, łatwy i, co najważniejsze, bezstresowy. Pojemnik na pościel o nośności 30 kg dla każdego z dwóch modułów pomieści także sezonowe ubrania czy inne rzeczy, których nie masz gdzie przechowywać. Maksymalna wysokość pojemnika wynosi 20 cm w zależności od wybranej pozycji stelaża.
Wymiary
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 115 cm |
Specyfikacje
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał | Tapicerowane |
| Ze schowkiem | Tak |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Tapicerka | Materiał |
| Kolor | Niebieska |
| Rodzaj zagłówka łóżka | Pikowany |
| Kraj pochodzenia | CZ |
| Wysokość nóg | 3 cm |
| Liczba nóg | 4 szt. |
| Belka nośna | Tak |
| Wysokość montażu stelaża | 17 - 27,5 |
| Wysokość zagłówka | 79 cm |
| Wysokość ramy | 36 cm |
| Nośność | 260 kg |
| Waga | 114 kg |
| Rozmiar | 160x200 |
| Długość | 220 cm |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie za pomocą końcówki do tapicerki/czyszczenie chemiczne |
| Materiał stelaża | Sklejka |
| Materiał tylnej części | Włóknina |
| Stelaż jest częścią zestawu | Tak |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Thessa |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Skandynawski/nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 440 g/m² |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Lite drewno bukowe |
| Rodzaj stelaża | Lamelowy |
| Materac jest częścią zestawu | Nie |
| Akcesoria | Z zagłówkiem/bez nóżek/ze schowkiem |
| Materiał konstrukcji | MDF |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Skala testu martindale'a | 60000 martindale |
| Nazwa materiału obicia | Hevia 207.23 |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Producent | Bonami Selection |
Podobne produkty

Niebieskie tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 180x200 cm Myra Slim Line – Bonami Selection
105×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko kontynentalne Remi z pojemnikiem błękitne, welur
Tapicerowana, nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Niebieskie łóżko kontynentalne 160x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Szare łóżko kontynentalne 3 rozmiary M8-R54
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Niebieskie tapicerowane łóżko 160x200 Z0-E89
160×200 cm, drewniana, tapicerowana

Łóżko 140x200 cm czarne ze skóry ekologicznej z stelażem, materacem sprężynowym kieszeniowym i wygodnym topperem
140×200 cm, nowoczesna, skórzana
Dostawa gratis
Łóżko Teddy-Bouclé Tayla
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesne łóżko z eleganckim zagłówkiem 140x200 C6-P58
140×200 cm, drewniana, metalowa

Ozdobny stelaż z obiciem w zestawie SOMNUS marki YSMÉE - 160x200 cm
160×200 cm, drewniana, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Łóżko 180 x 228 - z tkaniny szenilowej - jeans - NALU
Metalowa, nowoczesna, industrialna

Szare tapicerowane welurem łóżko 160x200 cm L5-W42
160×200 cm, tapicerowana, materiałowa

Łóżko tapicerowane Bouclé Lennon
Tapicerowana
W magazynie
Łóżko 160 x 228 - z tkaniny szenilowej - jeans - NALU
Metalowa, nowoczesna, industrialna

Podwójne łóżko pikowane 160x200 N2-H79
160×200 cm, drewniana, metalowa

Welurowe tapicerowane łóżko w kolorze jasnego błękitu 5 rozmiarów L8-B14
Drewniana, tapicerowana, nowoczesna

Błękitne łóżko tapicerowane z zagłówkiem 5 rozmiarów G4-D33
Drewniana, tapicerowana, nowoczesna

Łóżko tapicerowane Bouclé z miejscem do przechowywania Lennon
Tapicerowana
W magazynie
Łóżko tapicerowane Bouclé Cloud
Tapicerowana
W magazynie
Zestaw 140 x 190 cm - stelaż ze skrzynią naturalny jasny + materac ze sprężynami kieszeniowymi o grub. 20 cm - AMBRACIE marki YSMÉE
W magazynieDostawa gratis
Łóżko wyposażone w stelaż z listwami z pojemnikiem 160x190 konstrukcja Frassino biała zagłówek microfibra Błękitny Kaia
Tapicerowana, bez materaca, materiałowa
Dostawa gratis
Stelaż ze skrzynią - 140x190 cm - Czarny mat - HESTIA marki YSMÉE
W magazynieDostawa gratis
Łóżko 160 x 228 - z tkaniny szenilowej - grafitowy - NALU
Metalowa, nowoczesna, industrialna

Szare welurowe łóżko kontynentalne 4 rozmiary D3-M55
Metalowa, nowoczesna, industrialna

Łóżko wyposażone w stelaż z listwami z pojemnikiem 160x190 konstrukcja Frassino biała zagłówek sztucznej skóry Biały Burmy
Tapicerowana, bez materaca, skórzana
Dostawa gratis
Szare tapicerowane welurem łóżko 160x200 cm P2-A79
160×200 cm, tapicerowana, materiałowa

Łóżko bez stelaża 160x190 Frassino biała Dores
Bez materaca, materiałowa
Dostawa gratis
Beżowe tapicerowane łóżko kontynentalne 3 rozmiary G6-R92
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Łóżko z szufladami 140 × 190 cm – Tkanina welurowa beżowa + Materac – LEOPOLD
W magazynieDostawa gratis
Zestaw łóżko 140 x 190 cm - stelaż ze skrzynią biały + materac ze sprężynami kieszeniowymi - PRESTIGE marki YSMÉE
W magazynieDostawa gratis
Łóżko bez stelaża 160x200 konstrukcja Frassino biała zagłówek sztucznej skóry Biały Grace
160×200 cm, tapicerowana, bez materaca
Dostawa gratis
Łóżko wyposażone w stelaż z listwami z pojemnikiem 160x190 konstrukcja Frassino biała zagłówek sztucznej skóry Biały Antilia
Tapicerowana, bez materaca, skórzana
Dostawa gratis
Podwójne łóżko kontynentalne 180x200 R0-N42
180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Najlepsze produkty od Bonami

Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Jasnoszara plastikowa skrzynia ogrodowa Woodys – Toomax
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem w miedzianym kolorze Wenko Leman, 3 l
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach

Biało-niebieska narzuta pikowana 220x230 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
220×230 cm, pikowana

Stojak na akcesoria do mycia naczyń z żywicy polimerowej Resa – Wenko
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Bawełniana rękawice kuchenne zestaw 2 szt. Hen House – Cooksmart ®
Zestawy, bawełniana
W magazynie
Czarna szczotka do WC Wenko Flakon
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy organizer do szuflady z przegródkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5x11 cm
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
Szczotka do WC z wieszakiem na papier toaletowy Wenko Debar
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie










