
Beżowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 180x200 cm Thessa Bold – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
-39 %2776 zł
4579 zł

Beżowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 160x200 cm Thessa Pillow – Bonami Selection
105×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
-40 %2705 zł
4509 zł

Szare tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 160x200 cm Thessa Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
-40 %2701 zł
4479 zł

Beżowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 160x200 cm Thessa Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
-40 %2701 zł
4479 zł

Niebieskie tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 180x200 cm Thessa Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
-40 %2755 zł
4579 zł

Beżowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 160x200 cm Thessa Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
-25 %2687 zł
3583 zł

Szarobrązowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 180x200 cm Thessa Pillow – Bonami Selection
105×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
-25 %2765 zł
3687 zł

Szare tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 180x200 cm Thessa Bold – Bonami Selection
Nowoczesna, ze schowkiem, z zagłówkiem, materiałowa
-39 %2776 zł
4579 zł

Musztardowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 180x200 cm Thessa Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
-40 %2755 zł
4579 zł

Musztardowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 160x200 cm Thessa Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
-40 %2687 zł
4479 zł

Niebieskie tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 180x200 cm Thessa Bold – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
-39 %2776 zł
4579 zł

Szarobrązowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 160x200 cm Thessa Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
-40 %2701 zł
4479 zł

Beżowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 180x200 cm Thessa Pillow – Bonami Selection
105×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
-25 %2765 zł
3687 zł

Szarobrązowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 180x200 cm Thessa Bold – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
-24 %2776 zł
3663 zł

Szare tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 180x200 cm Thessa Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
-25 %2755 zł
3663 zł

Beżowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 180x200 cm Thessa Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
-40 %2755 zł
4579 zł

Szare tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 160x200 cm Thessa Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
-40 %2687 zł
4479 zł

Szarobrązowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 160x200 cm Thessa Pillow – Bonami Selection
105×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, regulowana
-40 %2705 zł
4509 zł
Beżowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 180x200 cm Thessa Pillow – Bonami Selection
Wymiary 105×180×200 cm
Wybrany wariant:Beżowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 180x200 cm Thessa Pillow – Bonami Selection
Historia cen
- 25.05.2026 - 2765 zł
- 23.05.2026 - 2765 zł
- 29.03.2026 - 3687 zł
- 12.02.2026 - 3423 zł
- 9.02.2026 - 3105 zł
- 16.01.2026 - 3423 zł
- 16.01.2026 - 3722,73 zł
- 17.10.2025 - 3423 zł
- 7.10.2025 - 3637 zł
- 7.10.2025 - 4279 zł
- 3.10.2025 - 3680 zł
- 23.09.2025 - 3994 zł
- 16.09.2025 - 4699 zł
- 12.09.2025 - 4041 zł
- 11.09.2025 - 4135 zł
- 5.09.2025 - 4699 zł
- 30.08.2025 - 4135 zł
- 29.08.2025 - 4699 zł
- 24.08.2025 - 4041 zł
- 19.08.2025 - 4699 zł
- 6.06.2025 - 4041 zł
- 16.05.2025 - 3994 zł
- 9.05.2025 - 4182 zł
- 30.04.2025 - 4699 zł
- 25.04.2025 - 3994 zł
- 22.04.2025 - 4699 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Designerskie tapicerowane łóżko z praktycznym schowkiem, podnoszonym stelażem lamelowym i regulowaną wysokością zagłówka ze zdejmowaną poduszką . Niezwykle łatwy montaż, wysokiej jakości, trwałe materiały i duża nośność sprawiają, że jest to idealny wybór zapewniający codzienny komfort i styl. Każdy szczegół powstał ręcznie w Czechach , w małej rodzinnej firmie o ponad 15-letniej tradycji. Efektem jest łóżko, które łączy w sobie meblarskie doświadczenie, solidne lokalne rzemiosło i nowoczesny design zapewniając Ci wygodę każdego dnia. Zalety łóżka Bonami Selection: solidna i mocna rama zapewniająca maksymalną stabilność i trwałość, podnoszony od strony nóg stelaż lamelowy, samonośna konstrukcja – bez podpór, bez skrzypienia, wytrzymała tapicerka o podwyższonej gramaturze, z certyfikatem OEKO-TEX, przyjazna dla zwierząt domowych, miękkie krawędzie, wysokiej jakości tapicerka, estetyczne wykończenie nawet najmniejszych elementów laminowane płyty o podwyższonej trwałości, precyzyjne detale montażowe o długiej żywotności i ładnym wyglądzie. Łóżko Bonami Selection można złożyć w 30 minut . Przemyślana konstrukcja, łatwe do zrozumienia instrukcje i filmik montażowy sprawiają, że cały proces jest szybki, łatwy i, co najważniejsze, bezstresowy. Pojemnik na pościel o nośności 30 kg dla każdego z dwóch modułów pomieści także sezonowe ubrania czy inne rzeczy, których nie masz gdzie przechowywać. Maksymalna wysokość pojemnika wynosi 20 cm w zależności od wybranej pozycji stelaża. Zagłówek ma regulowaną wysokość w zakresie do 15 cm, dzięki czemu można go łatwo dostosować do rodzaju materaca i własnych potrzeb. Poduszki zagłówka można w każdej chwili odczepić i mieć gładki, równy zagłówek. Niezależnie od tego, czy czytasz, relaksujesz się, czy po prostu chcesz, aby wyglądało idealnie – z tym łóżkiem wszystko to będzie możliwe.
Wymiary
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 105 cm |
Specyfikacje
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Funkcje | Regulowane |
| Materiał | Tapicerowane |
| Ze schowkiem | Tak |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Tapicerka | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Funkcja | Z regulowaną wysokością zagłówka |
| Rodzaj zagłówka łóżka | Z poduszkami |
| Kraj pochodzenia | CZ |
| Wysokość nóg | 3 cm |
| Liczba nóg | 4 szt. |
| Belka nośna | Tak |
| Wysokość montażu stelaża | 17 - 27,5 |
| Wysokość zagłówka | 69 cm |
| Wysokość ramy | 36 cm |
| Nośność | 260 kg |
| Waga | 113 kg |
| Rozmiar | 180x200 |
| Długość | 207 cm |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie za pomocą końcówki do tapicerki/czyszczenie chemiczne |
| Materiał stelaża | Sklejka |
| Materiał tylnej części | Włóknina |
| Stelaż jest częścią zestawu | Tak |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Thessa |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Nowoczesny/skandynawski |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 440 g/m² |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Lite drewno bukowe |
| Rodzaj stelaża | Lamelowy |
| Materac jest częścią zestawu | Nie |
| Akcesoria | Bez nóżek/z zagłówkiem/ze schowkiem |
| Materiał konstrukcji | MDF |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Skala testu martindale'a | 60000 martindale |
| Nazwa materiału obicia | Hevia 207.05 |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Material | Tapicerowane |
| Producent | Bonami Selection |
Recenzje
Opinie użytkowników
Piękne łóżko z łatwym montażem
Podobne produkty

Beżowe łóżko kontynentalne 180x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko tapicerowane Giulia
Tapicerowana
W magazynie
Łóżko tapicerowane Amelia
Tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko S-Line Pilate 140x200
140×200 cm, metalowa, tapicerowana
W magazynie
Łóżko R-Line Chatel 140x200
140×200 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie
Łóżko tapicerowane Amelia
Tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko tapicerowane Amelia
Tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko tapicerowane Amelia
Tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko z szafkami nocnymi 160 x 200 cm - Z oświetleniem LED - Naturalny i biały - DESADO
Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
Łóżko tapicerowane Amelia
Tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko z szafkami nocnymi 160 x 200 cm - 2 szuflady - Z diodami LED - Kolor biały i naturalny- FRANCOLI
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Łóżko RACO 160x200 cm w kolorze Białym
160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko tapicerowane z miejscem do przechowywania Arche
Tapicerowana
W magazynie
Łóżko tapicerowane Romy
Tapicerowana
W magazynie
Beżowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 160x200 cm Myra Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko tapicerowane bez zagłówka Meya
Tapicerowana
W magazynie
Łóżko sypialniane Magnelio Prestige 160x200 - beżowa boucle Raven 22
160×200 cm, tapicerowana, z zagłówkiem
W magazynieDostawa gratis
Łóżko tapicerowane Romy
Tapicerowana
W magazynie
Łóżko tapicerowane Romy
Tapicerowana
W magazynie
Łóżko tapicerowane Romy
Tapicerowana
W magazynie
Łóżko tapicerowane Romy
Tapicerowana
W magazynie
Łóżko tapicerowane Teddy Ebba
Tapicerowana
W magazynie
Łóżko tapicerowane Romy
Tapicerowana
W magazynie
Łóżko tapicerowane Luma
Tapicerowana
W magazynie
Łóżko tapicerowane Amelia
Tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko Chevron
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko tapicerowane Amelia
Tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko z metalu Sanna
W magazynie
Łóżko kontynentalne ze sztruksu Lennon
W magazynie
Łóżko Żelazne Asteri Kremowa Tapioca & 160 X 200 Cm - Sklum
Industrialna, skórzana
W magazynie
Łóżko kontynentalne Romia
W magazynie
Łóżko tapicerowane Giulia
Tapicerowana
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Pojemniki na żywność 12 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarna samoprzylepna półka łazienkowa ze stali nierdzewnej Genova – Wenko
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Naczynia porcelanowe zestaw 20 szt. Bonami Essentials Hestia
Porcelanowa
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Zabawka pluszowa Mini Sausage Dog in a Little Box – Rex London
Pluszaki, materiałowa
W magazynie
Zestaw ceramicznych misek dla psów ze stojakiem ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Miski dla psów
W magazynie
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cm, zabawowa, prostokąt















