
Średnio twardy piankowy materac 140x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
140×200 cm, średnio twarda, piana HR, leniwa piana
-17 %2158,15 zł
2609 zł

Średnio twardy piankowy materac 200x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
200×200 cm, średnio twarda, piana HR, leniwa piana
-15 %3858,15 zł
4539 zł

Średnio twardy piankowy materac 160x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
160×200 cm, średnio twarda, piana HR, leniwa piana
-15 %2328,15 zł
2739 zł

Średnio twardy piankowy materac 90x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
90×200 cm, średnio twarda, piana HR, leniwa piana
-20 %1537 zł
1919 zł
Średnio twardy piankowy materac 160x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
Wymiary 160×200 cm
Historia cen
- 17.05.2026 - 2328,15 zł
- 15.05.2026 - 2328,15 zł
- 7.05.2026 - 2739 zł
- 28.03.2026 - 2409 zł
- 24.03.2026 - 2169 zł
- 19.03.2026 - 1843,65 zł
- 16.03.2026 - 2169 zł
- 20.02.2026 - 1843,65 zł
- 16.02.2026 - 2169 zł
- 14.02.2026 - 1843,65 zł
- 5.02.2026 - 2169 zł
- 16.01.2026 - 1887,03 zł
- 21.11.2025 - 1765 zł
- 17.10.2025 - 1798 zł
- 26.09.2025 - 1843 zł
- 16.09.2025 - 2169 zł
- 12.09.2025 - 1865 zł
- 29.08.2025 - 2169 zł
- 24.08.2025 - 1865 zł
- 19.08.2025 - 2169 zł
- 6.06.2025 - 1865 zł
- 16.05.2025 - 1843 zł
- 9.05.2025 - 1930 zł
- 2.05.2025 - 2169 zł
- 30.04.2025 - 2159 zł
- 25.04.2025 - 1835 zł
- 22.04.2025 - 2159 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Materac Smooth Vibe zapewnia zrównoważony komfort dzięki połączeniu średnio sztywnej pianki HR (zimnej) i warstwy pianki visco memory. Strona z pianki visco memory zapewnia lepsze podparcie kręgosłupa i lekki efekt anty-dyskomfortowy. W rezultacie pomaga równomiernie rozłożyć nacisk ciała, zmniejszając ryzyko nadmiernego snu i poprawiając komfort podczas długiego snu. Druga strona, wykonana ze średnio sztywnej pianki HR, zapewnia sprężystość i elastyczność. Wewnątrz rdzenia znajduje się sprytny system szczelin wentylacyjnych, które zapewniają naturalną termoregulację i pomagają zapobiegać przegrzaniu, które jest powszechnie kojarzone z piankami visco. Materac jest umieszczony w wytrzymałym pokrowcu o wysokiej gramaturze, który zapewnia jeszcze lepsze odprowadzanie wilgoci i pomaga utrzymać komfortowy mikroklimat przez całą noc. Dobrze wiedzieć: Materac jest pakowany próżniowo, dlatego ważne jest, aby rozpakować go przed użyciem i pozostawić płasko na gładkiej powierzchni przez co najmniej 24 godziny. Aby utrzymać materac w optymalnym stanie, należy go rozpakować w ciągu tygodnia od otrzymania i regularnie obracać. Wymiary materaca mogą się różnić w granicach +/- 2 cm.
Wymiary
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
Specyfikacje
| Wypełnienie | Piana HR, Leniwa piana |
|---|---|
| Rodzaj | Pianowe |
| Twardość | Średnio twarde |
| Antyodleżynowy | Tak |
| Dopuszczalne obciążenie | Mniej niż 120 kg |
| Kolor | Biała |
| Gęstość pianki hd | 35 kg/m³ |
| Gęstość pianki z pamięcią kształtu | 40 kg/m³ |
| Kraj pochodzenia | CZ |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Rodzaj stelaża | Odpowiedni do stelaży drabinkowych/odpowiedni do stelaży klasycznych (lamelowych)/odpowiedni do stelaży regulowanych |
| Sposób dostawy materaca | Zwinięty w rulon |
| Wysokość rdzenia materaca | 16 cm |
| Grubość | 21 cm |
| Przeznaczenie materaca | Materac dla par/dla seniorów |
| Pozycja spania | Na brzuchu/na boku/na plecach/zmiany pozycji |
| Nośność | 120 kg |
| Waga | 26 kg |
| Rozmiar | 160x200 |
| Długość | 200 cm |
| Właściwości materaca | Zdejmowany pokrowiec/strefowy/antyalergiczny |
| Typ materaca | Piankowy |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Smooth Vibe |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 320 g/m² |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 40°C |
| Producent | Bonami Selection |
Podobne produkty

Średnio twardy sprężynowy materac termoregulacyjny 90x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
90×200 cm, medyczna, średnio twarda
W magazynieDostawa gratis
Materac dla dzieci i młodzieży S3-F48
Twarda, miękka, średnio miękka
W magazynie
Materac Sueno Luxus H4 lateks Talalay
Twarda, składana, lateksowa
W magazynieDostawa gratis
Materac piankowo-lateksowy dla dzieci H2-C70
Twarda, lateksowa, miękka
W magazynie
Materac Kontur Noblesse
7
W magazynie
Materac Kombilateks 15 piankowy z lateksem
W magazynie
Materac Nottingham 160x190cm, Grubosc : 20 cm, Pianka z pamiecia ksztaltu, Wysoki, 3 strefy komfortu
Twarda, 3
Dostawa gratis
Materac Pan Smart
Miękka, 7
W magazynieDostawa gratis
Materac do kanapy rozkładanej FRIEND grub. 14 cm - 130 × 190 cm
W magazynieDostawa gratis
Materac Kombilateks 12 piankowy z lateksem
W magazynie
Dziecięcy materac piankowo-lateksowy Z8-K55
Twarda, lateksowa, miękka
W magazynie
Materac Balmoral 200x200cm, Grubosc : 24 cm, Pianka z pamiecia ksztaltu, Wysoki, 3 strefy komfortu
200×200 cm, twarda, 3
Dostawa gratis
Materac z pianki BZ o wysokim komforcie PARTY marki DREMEA o gr. 12 cm — 140 × 190 cm
Pianowa, średnia (11-20 cm)
W magazynieDostawa gratis
Materac do rozkładanej kanapy aloesowy ALOHA marki NATUREA gł. 16 cm - 130 × 190 cm
Pianowa, Aloes Vera
W magazynieDostawa gratis
Materac relaksujący warstwa komfortowa z lateksu SAORI marki DREAMEA - gr. 13 cm - 90 × 200 cm
Lateksowa, Relaxtic
W magazynieDostawa gratis
Materac relaksacyjny z lateksową warstwą wierzchnią ELECTRE marki YSMÉE gr. 14 cm - 90x200 cm
90×200 cm, twarda, lateksowa
W magazynieDostawa gratis
Komplet materacy Form, 2 elem.
W magazynie
Dziecięcy materac visco memory K8-G03
Twarda, miękka, średnio miękka
W magazynie
Materac Bahrain H2 lub H3
Miękka
W magazynieDostawa gratis
Materac Rolpak
W magazynie
Materac Ibiza H2 lateksowy
Lateksowa, miękka, 7
W magazynieDostawa gratis
Materac piankowy do rozkładanej kanapy aloes FIESTA marki NATUREA grub. 12 cm - 140 × 190 cm
Pianowa, Aloes Vera, średnia (11-20 cm)
W magazynieDostawa gratis
Materac nawierzchniowy Alt HILDING
7
W magazynie
120x200 cm 120x200 cm
120×200 cm
Dostawa gratis
Stelaż ze skrzynią - 180x200 cm - Biały mat - HESTIA marki YSMÉE
80×200 cm
W magazynieDostawa gratis
Materac Medivis H2 lub H3 z pianką Visco
Twarda, składana, miękka
W magazynieDostawa gratis
Materac piankowy Vanta 170x200 cm OUTLET 170x200
170×200 cm, pianka PUR, pianowa
W magazynie
Dziecięcy Materac Piankowy Silver Karam H0-W11
Twarda, miękka, średnio miękka
W magazynie
Dziecięcy materac z pianki visco active 2x tereza 7x B5-M67
Miękka, średnio miękka, 3
W magazynie
Materac piankowy do kanapy rozkładanej FERIA grub. 10 cm - 140 × 190 cm
Pianowa
W magazynieDostawa gratis
Materac Piankowy Dwuosobowy 120x200 cm Twardy (H3) RELAX
120×200 cm, twarda
W magazynie
Materac 90x200 cm grubość pianki 15cm - ZEUS marki YSMÉE
90×200 cm, 5
W magazynieDostawa gratisNajlepsze produkty od Bonami

Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Naczynia porcelanowe zestaw 20 szt. Bonami Essentials Hestia
Porcelanowa
W magazynie
Metalowy modułowy system półek w matowym białym kolorze 27x203,5x35 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Beżowe dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. – Foutastic
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Deski do krojenia zestaw 3 szt. 26,5x35,5 cm Choptima – Rosti
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Biały plastikowy kosz na śmieci 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem w miedzianym kolorze Wenko Leman, 3 l
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Łazienkowy kosz na śmieci w kolorze złota Wenko Auron
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarny biurowy stalowy kosz na śmieci 10 l Rin – YAMAZAKI
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie









