









Wymiary 30×90×60 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 522,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik konferencyjny Orion Honey Oak to nowoczesny i elegancki dodatek do salonu. Wykonany jest z wytrzymałej płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, która zapewnia wytrzymałość i długą żywotność. Dekor dębowy honey o czystych liniach podkreśla naturalny i przytulny wygląd, który z łatwością wkomponuje się w różne wnętrza. Dzięki prostemu montażowi ipraktycznym wymiarom stanie się idealnym centralnym punktem domu. Parametry i specyfikacje materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa grubość blatu: 18 mm wymiary: 90 × 60 × 30 cm wymiary: 85 × 30 × 35 cm wykończenie: dąb honey
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Kształt stołu | Prostokątne |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kolor | Brązowa |
| Materiał blatu | Laminat |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Dekor | Dąb |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 25 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 16,98 kg |
| Producent | Hanah Home |

Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
35 cm, ⌀ 90 cm, matowa, laminatowa
W magazynie
32×69×69 cm, ⌀ 69 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
40×75×75 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynie
30×120×45 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
32×86×50 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
40 cm, ⌀ 75 cm, matowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
40×119×60 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
30×90×60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
30×120×45 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
35×75×75 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
40×60 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynie
40×90×45 cm, prostokątna, rustykalna
W magazynie
46×100×60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
35×90×50 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
50×80 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
35 cm, ⌀ 75 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, błyszcząca
W magazynie
30×90×90 cm, matowa
W magazynie
42×49×49 cm, ⌀ 49 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
35 cm, ⌀ 75 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
45×60×120 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
44 cm, ⌀ 70 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
35 cm, ⌀ 90 cm, matowa, laminatowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie