




Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Półka kuchenna Denver White pomoże Ci utrzymać porządek i doda stylowego akcentu do kuchni. Matowa biała powierzchnia wygląda elegancko i łatwo komponuje się z innymi meblami. Jest wykonana z wytrzymałej płyty wiórowej pokrytej melaminą, która jest solidna i łatwa w utrzymaniu. Dzięki wymiarom 34 × 10 × 30 cm pasuje zarówno na blat kuchenny, jak i do szafki, zapewniając praktyczną przestrzeń do przechowywania na co dzień. Parametry: Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Wymiary: 34 × 10 × 30 cm Kolor: biały matowy
| Szerokość: | 34 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 10 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kształt | Proste |
| Kolor | Szara |
| Dekor | Mat |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 7 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 1,46 kg |
| Producent | Hanah Home |
Opinie użytkowników
Nic specjalnego, ale dobre.

12×63×14 cm, matowa, zestawy i komplety
W magazynie
Nowoczesna, błyszcząca

Nowoczesna
W magazynie
15×82×29 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, matowa, prowansalska
W magazynie

29×29×155 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
18×60×14 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
51×72×20 cm, matowa
W magazynie
1×60×14 cm, matowa, prosta
W magazynie
109×51×29 cm, matowa, skandynawska
W magazynie
46×96×25 cm, matowa, prosta
Do wysłania za 1 tydzień
Matowa, prosta

70×64×20 cm, matowa, prosta
W magazynie
55×45×14 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Prosta, głębokość
W magazynieDostawa gratis
6×120×10 cm
W magazynie
Matowa, prosta

Rustykalna, prosta
W magazynie
Matowa, prosta

6×120×10 cm
W magazynie
Drewniana
W magazynie

44×40×15 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
60×43×9 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
44×15×41 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
90×30 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
15×60×19 cm, matowa, prosta
W magazynie
20×138×20 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
11×28×90 cm, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
90×60×60 cm, matowa, skandynawska
W magazynie

Nowoczesna, szklana, z sitkiem
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
40×140 cm, na ławki
W magazynie
4×40×150 cm, średnica
W magazynie
40×140 cm, okrągła, na ławki
W magazynie
4×40×140 cm, z podłokietnikami, z poduszkami w zestawie
W magazynie



Dywaniki łazienkowe, poliestrowa, zestawy
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie