






Wymiary 55×45×15 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 177,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Półka Bulut White to elegancka półka ścienna w kolorze białym, która łączy prosty design zeskandynawskim stylem. Oferuje wystarczająco dużo miejsca na książki, dekoracje lub zdjęcia, a dzięki czystym liniom wygląda świeżo i nowocześnie. Wykonana jest z wytrzymałej melaminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm, która zapewnia stabilność i długą żywotność. Dzięki łatwemu montażowi naścianie zajmuje mało miejsca i pasuje do salonu, sypialni i biura. Parametry produktu materiał: melaminowana płyta wiórowa grubość: 18 mm szerokość: 45 cm wysokość: 55,4 cm głębokość: 14,5 cm kolor: biały
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 15 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Laminat |
| Kształt | Proste |
| Kolor | Biała |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 10 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 6,3 kg |
| Producent | Hanah Home |

46×96×25 cm, matowa, prosta
W magazynie
18×60×15 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Prosta, głębokość
W magazynieDostawa gratis
51×72×20 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynie
12×63×14 cm, matowa, zestawy i komplety
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, matowa
W magazynie
90×60×60 cm, matowa, skandynawska
W magazynie
16×82×30 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
60×43×9 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie

18×58×15 cm, matowa, skandynawska
W magazynie
109×52×30 cm, matowa, skandynawska
W magazynie
70×64×20 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
29×29×155 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
65×85×15 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
90×30 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
45×20 cm, szklana, matowa

Nowoczesna, błyszcząca

2×60×15 cm, matowa, prosta
W magazynie
32×120×17 cm, skandynawska, prosta
W magazynie
15×60×20 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
6×120×10 cm
W magazynie
10×34×30 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
44×15×41 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
20×138×20 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
95×25×27 cm, nowoczesna, niestandardowa
W magazynie
65×85×15 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
14×30-50×2 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie

60×20 cm, matowa, prosta

11×28×90 cm, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie