





Wymiary 180×90×34 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 408,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Regał Elysian w kolorze białym ze złotą metalową ramą łączy w sobie nowoczesny design ipraktyczność. Wytrzymała płyta wiórowa pokryta melaminą oraz solidna rama metalowa zapewniają długą żywotność. Oferuje przestronne półki o wysokości 35 cm, odpowiednie zarówno na książki, jak i dekoracje. Dzięki możliwości przymocowania do ściany jest stabilny i bezpieczny. Doskonale pasuje do salonu, sypialni i biura. Parametry i specyfikacje materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą rama: metalowa, powlekana elektrostatycznie profil ramy: 20 × 30 mm (grubość 1 mm) szerokość: 90 cm wysokość: 180 cm głębokość: 34 cm wysokość półki: 35 cm kolor: biały i złoty
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 34 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Laminat, Metal |
| Kształt | Proste |
| Kolor | Biała |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 35 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 23,39 kg |
| Producent | Hanah Home |

182×85×29 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
147×60×35 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
176×75×30 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
128×60×34 cm, drewniana, narożna
W magazynieDostawa gratis
180×90×40 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
Industrialna
W magazynie
Drewniana, rustykalna
W magazynie
Matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
165×80×30 cm, błyszcząca, prosta
W magazynie
147×60×35 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
125×48×34 cm, metalowa, narożna
W magazynie
Do garażu, narożna, prosta
W magazynie
120×120×23 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
188×80×25 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
182×90×22 cm, nowoczesna, sosnowa
W magazynie
180×90×40 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
180×90×33 cm, matowa, prosta
W magazynie
Drewniana, prosta
W magazynie
125×48×28 cm, metalowa, narożna
Do wysłania za 1 tydzień
Drewniana, prosta
W magazynie
Metalowa, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Drewniana
W magazynie

180×120×29 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
188×80×25 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, prosta
W magazynie
179×90×40 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis

Drewniana, nowoczesna, retro
W magazynie
185×90×40 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
139×34×34 cm, narożna, nowoczesna
W magazynie
171×90×24 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie