

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kreppowa pościel Praktyczny materiał, który wyróżnia się takimi samymi właściwościami jak bawełna, bez konieczności prasowania. Krep jest idealnym materiałem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych na każdą porę roku. Zimą ogrzewa, a latem przyjemnie chłodzi, jest również odpowiedni dla alergików. Łatwa pielęgnacja, chłonność, oddychalność i miękkość zostają zachowane nawet na typowo pofałdowanej powierzchni. Falista powierzchnia jest uzyskana dzięki delikatnej obróbce bawełny, przy pełnym zachowaniu jej właściwości. Materiał 80% bawełna | 20% mikrofibra Kolor Biały Fioletowy Zielony Właściwości Wiejski motyw kwiatowy Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (według metki producenta) Pościel nie wymaga prasowania Praktyczne porady Przed pierwszym użyciem pościel starannie wypierz Pranie bielizny pościelowej wykonuj oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapięte Używaj detergentu odpowiedniego dla materiału i kolorystyki pościeli Po praniu wybierz delikatne wirowanie Zawartość opakowania Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszwy na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszwy na poduszkę 70 x 90 cm
| Materiał | Bawełna, Krepa, Mikrofibra |
|---|---|
| Rozmiar pościeli | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm |
| Zapięcie | Guziki |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Styl pościeli | Wiejski, Nowoczesny |
| Bez prasowania | Tak |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Pora roku | Lato |
| Motyw pościeli | Kwiaty |
| Dwustronna | Nie |
| Cena | Powyżej 70 zł |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Waga | 1,05 kg |

Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, satynowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
95×39×30 cm, bambusowa, z wieczkiem
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Plażowa, lniana, bawełniana
W magazynie
Plażowa, bawełniana
W magazynie