


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel krepa jest wykonana z wysokiej jakości bawełny. Pościel krepa nie wymaga prasowania i jest bardzo łatwa w pielęgnacji. Wprowadź do swojej sypialni harmonię i świeżość natury dzięki pościeli Letní louka. Delikatny motyw kwitnącej łąki z kolorowymi kwiatami, delikatną zielenią i motylami wprowadza do wnętrza poczucie spokoju i radości.Pościel jest standardowo produkowana z zamkiem błyskawicznym. Wszyty zamek błyskawiczny jest obecnie bardzo poszukiwany ze względu na bardzo łatwą zmianę pościeli. Do produkcji użyto zamka błyskawicznego z suwakiem, który nie wystaje z pościeli. Zapięcie pościeli jest wykonane za pomocą tzw. zamka, w którym zamek błyskawiczny nie biegnie na całej szerokości pościeli, ale jest odszyty 10 cm od krawędzi, dzięki czemu rogi pościeli są wzmocnione. Przed pierwszym użyciem prosimy o wypranie pościeli. Wymiary pościeli podajemy po skurczeniu, gdzie nowa pościel jest produkowana z rezerwą wymiarową. Kurczliwość tkanin bawełnianych należy do ich normalnych właściwości. Prosimy o przestrzeganie symboli dotyczących pielęgnacji podanych na metce produktu. Nie zalecamy suszenia pościeli w suszarce, ale jeśli mimo to chcą Państwo użyć suszarki, prosimy wybrać dłuższy program z niższą temperaturą suszenia. Pościel należy prać i suszyć na lewej stronie. Pościel krepowa nie wymaga prasowania i jest bardzo łatwa w pielęgnacji. Pościel została wyprodukowana w Czechach. Zestaw zawiera: 2x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszewka na kołdrę 240 x 220 cm
| Rodzaj | Francuskie |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Krepa |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 240 x 220 cm, 2 szt. 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 240 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
200×200 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie

Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie

Porcelanowa
W magazynie
Skrzat
W magazynie