

Wymiary 4×120×24 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 88,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Półka ścienna o długości 120 cm jest wykonana z materiału MDF z wykończeniem w kolorze czarnym z wysokim połyskiem, który nadaje jej nowoczesny i czysty wygląd. Jej prosty i minimalistyczny design pozwala na uniwersalne zastosowanie w różnych typach wnętrz, od salonów po biura. Półka jest zapakowana w folię ochronną, która zapewnia bezpieczny transport i zachowanie jakości powierzchni. Dzięki solidnej i stabilnej konstrukcji nadaje się do przechowywania dekoracji, książek lub drobnych przedmiotów, a jej gładka powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu.
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 24 cm |
| Wysokość: | 4 cm |
| Wykończenie powierzchni | Połysk |
|---|---|
| Materiał | Laminat |
| Kształt | Proste |
| Kolor | Czarna |
| Styl | Nowoczesny |
| Dekor | Połysk |
| Nośność | 5 kg |
| Waga | 3 kg |
| Producent | Autronic |

4×60×24 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynie
4×90×24 cm, nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
4×120×24 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
4×80×24 cm, drewniana, matowa
W magazynie
Nowoczesna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
75×30 cm, matowa, prosta

Szklana, nowoczesna, industrialna
W magazynie

Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
60×20 cm, matowa, prosta

Matowa, prosta, laminatowa
W magazynie
Drewniana, industrialna
W magazynie
127×20×20 cm, narożna
W magazynie
Nowoczesna, matowa, skandynawska
W magazynie
Szklana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
60×30 cm, nowoczesna, matowa


Nowoczesna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Industrialna
W magazynie
Nowoczesna, z orzecha włoskiego

Drewniana
W magazynie
27×50×24 cm, drewniana, industrialna
W magazynie
20×120×25 cm, matowa
Do wysłania za 1 tydzień
Drewniana, nowoczesna
W magazynie
Drewniana
W magazynie

Drewniana
W magazynie
Nowoczesna, błyszcząca, retro
W magazynie
Drewniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie