





Wymiary 82×80×30 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Komoda AUK-E1024 WT oferuje praktyczne rozwiązanie do przechowywania w nowoczesnym stylu. Jej blat wykonany jest z płyty MDF z matowym wykończeniem w kolorze dębu, co nadaje meblom naturalny wygląd i sprawia, że są łatwe w utrzymaniu. Solidna metalowa rama i nogi zapewniają stabilność i długą żywotność, a osiem szuflad z włókniny zapewnia lekkie i elastyczne miejsce do przechowywania różnych drobiazgów. Komoda ma wymiary 80 × 30 × 82 cm, co predysponuje ją do wykorzystania w mniejszych i większych pomieszczeniach, gdzie istnieje potrzeba uporządkowania rzeczy w przejrzysty i efektywny sposób.
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał | Drewno, Metal |
| Przestrzeń do przechowywania | Szuflada |
| Kolor | Biała |
| Dekor | Dąb |
| Nośność | 30 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 12 kg |
| Producent | Autronic |

Półki, łączona
W magazynie
Półki, industrialna
W magazynie
Półki, rustykalna
W magazynie
Szufladowa
W magazynie

Głębokość, nowoczesna, półki
W magazynieDostawa gratis
235×200×60 cm, drewniana, czterodrzwiowa
Dostawa gratis
Z lustrem, drewniana, głębokość
W magazynie
Półki, szufladowa
W magazynie
200×206×51 cm, z lustrem, drewniana

Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
117×158×46 cm, półki, sosnowa
W magazynie
Półki, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Nowoczesna, półki, skandynawska
W magazynie
Półki, na nóżkach, szufladowa
W magazynie
Półki
W magazynie
Nowoczesna, tekstylna, półki
W magazynie
Retro
W magazynie
Tekstylna, półki, pełna
W magazynie
92×45×30 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
Z lustrem, nowoczesna, półki
W magazynie
Półki, szufladowa
W magazynie
Retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
200×250×60 cm, drewniana, czterodrzwiowa
Dostawa gratis
Retro
W magazynie
Retro
W magazynie
Głębokość, półki, dębowa
W magazynie

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie