

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 132,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Luksusowa czeska pościel bawełniana zapewniająca komfortowy sen Pościel z bawełny popelinowej oferuje wyjątkową jakość i wygodę. Dzięki delikatności i precyzyjnemu wykonaniu będą Państwo cieszyć się spokojnym snem każdej nocy. Barwienie reaktywne zapewnia, że kolory pozostaną nasycone nawet po częstym praniu.Pościel została zaprojektowana tak, aby była trwała i zawsze wyglądała jak nowa. Kombinacja kolorów podkreśli nowoczesny i romantyczny wystrój sypialni. Kolory DUO można zmieniać, po prostu odwracając kołdrę lub poduszkę.Popelina charakteryzuje się delikatnością i lekkością, a jednocześnie jest bardzo mocna i wytrzymała. Praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny ułatwia zmianę pościeli. Pościel jest produkowana w Czechach, ręcznie szyta w fabryce w Petrovicach u Sedlčan.Zestaw zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszewka na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 120 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | B.E.S. Petrovice |

Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, bawełniana, perkalowa
Dostawa gratis
Bawełniana, krepowa, mikrofibra
W magazynie
W paski, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana
W magazynie
Nowoczesna, szklana, z sitkiem
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
40×140 cm, na ławki
W magazynie
4×40×150 cm, średnica
W magazynie
40×140 cm, okrągła, na ławki
W magazynie
4×40×140 cm, z podłokietnikami, z poduszkami w zestawie
W magazynie



Dywaniki łazienkowe, poliestrowa, zestawy
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie