





Wymiary 62×123×35 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1168,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Dune Anthracite przyciąga eleganckim wzornictwem w kolorze antracytu, który nadaje wnętrzu nowoczesny i wyrafinowany wygląd. Idealnie nadaje się do salonu, przedpokoju lub sypialni, gdzie stanowi praktyczne rozwiązanie do przechowywania, a jednocześnie stylowy dodatek. Wykonana z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm wyróżnia się wytrzymałością, stabilnością i długą żywotnością. Metalowe nóżki nadają konstrukcji sztywność i lekkość, a ciche zawiasy zapewniają płynne i ciche zamykanie drzwi. Dzięki wymiarom 123 × 62,4 × 35 cm zapewnia wystarczającą ilość miejsca na dekoracje, dokumenty i przedmioty codziennego użytku. Dzięki minimalistycznemu wyglądowi i antracytowemu odcieniu łatwo komponuje się z różnymi stylami wnętrz. Parametry i specyfikacje materiał: płyta wiórowa pokryta 100% melaminą grubość materiału: 18 mm wymiary (szer. × wys. × gł.): 123 × 62,4 × 35 cm wysokość nóżek: 15 cm nośność: 60 kg kolor: antracyt
| Szerokość: | 123 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 62 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Zamknięcie | Szufladowe, Drzwiowe |
| Kolor | Szara |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Nóżki | Na nóżkach |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 60 kg |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Drewniana
W magazynie

18×41×81 cm, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
Dostawa gratis
71×40×40 cm, szufladowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drzwiowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie

Drewniana, retro
W magazynie
82×154×39 cm, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
77×123×35 cm, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
Dostawa gratis
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, skandynawska
Dostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, skandynawska
Dostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, skandynawska
Dostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
80×150×30 cm, nowoczesna, klasyczna
W magazynie

Nowoczesna
Dostawa gratis
Drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
17×33×120 cm, nowoczesna, łączona
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, rustykalna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
80×150×40 cm, drewniana, szufladowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie