






Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kreponowa pościel Praktyczny materiał, który wyróżnia się tymi samymi właściwościami co bawełna bez konieczności prasowania. Krepon jest idealnym materiałem dla dzieci i dorosłych o każdej porze roku. Zimą ogrzewa, a latem przyjemnie chłodzi, jest odpowiedni także dla alergików. Łatwa pielęgnacja, chłonność, przewiewność i miękkość są zachowane nawet na typowo marszczonej powierzchni. Marszczonej powierzchni uzyskuje się dzięki delikatnej obróbce bawełny, przy pełnym zachowaniu jej właściwości. Materiał 100% bawełna Gramatura: 120 g/m2 Kolory Szary Beżowy Pomarańczowy Właściwości Długa żywotność i trwałość kolorów Kolory nie blakną nawet przy częstszym praniu Zapięcie na zamek ułatwia zmianę pościeli Wysokiej jakości tkanina z 100% czesanej bawełny Renforcé Zalecane pranie: co tydzień, minimum 1x na 14 dni Zalecana temperatura prania: 60 °C Pościel nie wymaga prasowania Praktyczne rady Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz w 60 °C Pościel pierz osobno, zawsze na lewej stronie z zamkniętym zamkiem Użyj detergentu odpowiedniego do materiału i koloru pościeli Po wypraniu pościeli wybierz delikatne wirowanie Zawartość opakowania Pościel 140 x 200 cm: 1 sztuka poszewki na kołdrę 140 x 200 cm | 1 sztuka poszewki na poduszkę 70 x 90 cm
| Zapinanie | Zamek |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Rozmiar pościeli | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Gramatura | 120 g/m2 |
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Styl pościeli | Minimalistyczny, Nowoczesny |
| Bez prasowania | Tak |
| Zalecana temperatura prania | 60 °C |
| Zapięcie | Suwak |
| Motyw pościeli | Abstrakcyjny |
| Pora roku | Całoroczne |
| Dwustronna | Nie |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Waga | 1,03 kg |

Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie

Bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, klasyczna, guziki
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Księżniczki, klasyczna, bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry, mikroplusz
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z krepy
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
48×42×112 cm, industrialna, metalowa
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
42×40 cm, dębowa
Do wysłania za 2 tygodnie
50×70 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie