










Wymiary 41×38×38 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stoliki w dekorze dębu zestaw 2 szt. 38x38 cm Noah – Bonami Essentials
| Szerokość: | 38 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 38 cm |
| Wysokość: | 41 cm |
| Rodzaj drewna | Dąb |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | CN |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Kształt | Kwadratowy |
| Nośność | 30 kg |
| Waga | 6 kg |
| Długość | 38 cm |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Kolekcja | Noah |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Stal |
| Powłoka | Laminowanie |
| Dekor | Dąb |
| Materiał konstrukcji | Płyta wiórowa/stal |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Kolor | Naturalny/czarny |
| Producent | Bonami Essentials |

48×41×46 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Sosnowa, mahoniowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
60×35×50 cm, rustykalna, dębowa
Do wysłania za 1 tydzień
Drewniane ogrodzenia, metalowa, industrialna
W magazynie
43×18×33 cm, metalowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, industrialna
W magazynie
63×70×76 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Drewniane ogrodzenia, retro
W magazynie
89×40×60 cm, dębowa, metalowa
W magazynie
45×60×47 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
52×50×50 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
55×40×45 cm, nowoczesna, dębowa
Do wysłania za 1 tydzień
50×52 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
50×75×40 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
45×45×45 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
12×41×69 cm, rustykalna, drewniane ogrodzenia
W magazynieDostawa gratis
52×50×50 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
61×35×50 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
48×41×46 cm, zestaw
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
9×26×60 cm, industrialna
W magazynieDostawa gratis
52×50×50 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
47×55×40 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynie
15×50×53 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
35-45×45×45 cm, nowoczesna, nietypowa
W magazynie
76×80×80 cm, nowoczesna, kwadratowa
Dostawa gratis
Marmurowa
W magazynie
10×45×69 cm, rustykalna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
55×40×45 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie

63×40 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
Drewniane ogrodzenia, metalowa, industrialna
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie

Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Drewniana
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
22×15 cm
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Miski dla psów
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie