






Wymiary 44×63×30 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 128,34 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Czarna stalowa szafka na buty 63x44x30 cm Asten – Bonami Essentials
| Szerokość: | 63 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 44 cm |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | CN |
| Nośność | 20 kg |
| Waga | 4 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Kolekcja | Asten |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Stal |
| Powłoka | Laminowanie/malowanie proszkowe |
| Rodzaj szafki na buty | Z półkami |
| Dekor | Dąb |
| Materiał konstrukcji | Stal/płyta wiórowa |
| Kolor | Czarny |
| Material | Metal |
| Producent | Bonami Essentials |

74×92×30 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Metalowa, industrialna
W magazynie


54×92×30 cm, metalowa, plastikowa
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Metalowa, głębokość, industrialna

173×33×33 cm, metalowa, industrialna
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Drewniana, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, szafkowa
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, szafkowa
W magazynie
Metalowa
W magazynie
173×45×28 cm, metalowa, industrialna
W magazynie
Rustykalna, industrialna
Dostawa gratis
42×15×37 cm, industrialna
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, szafkowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, głębokość, industrialna

19×43×111 cm, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, dębowa, industrialna

93×75×28 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
13×38×98 cm, metalowa
W magazynieDostawa gratis
17×51×107 cm, nowoczesna, z ławką
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, szafkowa
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, plastikowa, szafkowa
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
52×200 cm, bieżniki na stół, prostokątna

45×75 cm, prostokątna
W magazynie

111×95×36 cm, matowa, dębowa
W magazynieDostawa gratis
120×170 cm, zabawowa, prostokąt