



Wymiary 35×69×25 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bambusowa szafka na buty w naturalnym kolorze 69x35x25 cm Noris – Bonami Essentials
| Szerokość: | 69 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 25 cm |
| Wysokość: | 35 cm |
| Kraj pochodzenia | CN |
|---|---|
| Nośność | 20 kg |
| Waga | 2 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Kolekcja | Noris |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Skandynawski/boho/rustykalny |
| Jakość | Basic |
| Kolor nóg | Jasne drewno |
| Materiał nóg | Bambus |
| Powłoka | Lakierowanie |
| Kolor drewna | Jasne drewno |
| Rodzaj szafki na buty | Z półkami/sztaplowane |
| Materiał konstrukcji | Bambus |
| Materiał | Lite drewno |
| Kolor | Naturalny |
| Material | Lite drewno |
| Producent | Bonami Essentials |

Głębokość

Drewniana, szafkowa, skandynawska
W magazynie
Metalowa, nowoczesna, szafkowa
W magazynie
Drewniana, szafkowa
W magazynie
Drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Metalowa, nowoczesna, szafkowa
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, szafkowa
W magazynie
44×100×36 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

25×36×40 cm
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
84×73×26 cm, nowoczesna, szafkowa
W magazynie
Drewniana, uchylny stolik, industrialna
Dostawa gratis
17×42×80 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z ławką
W magazynie
124×92×32 cm, plastikowa, szufladowa
W magazynie

12×34×69 cm, rustykalna, z ławką
W magazynieDostawa gratis

Drewniana, skandynawska, retro
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Drewniana, uchylny stolik, industrialna
Dostawa gratis
Industrialna
W magazynieDostawa gratis
90×75×36 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie

Wisząca
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
12×34×69 cm, rustykalna, z ławką
W magazynieDostawa gratis


Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie

26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Drewniana
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Pluszaki, materiałowa
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie

120×170 cm, zabawowa, prostokąt
