






Wymiary 45×80×30 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 342,54 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Czarna stalowa szafka na buty 80x45x30 cm Arne – Bonami Essentials
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | CN |
| Nośność | 20 kg |
| Waga | 7 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Kolekcja | Arne |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Stal |
| Powłoka | Laminowanie/malowanie proszkowe |
| Rodzaj szafki na buty | Z półkami |
| Dekor | Dąb |
| Materiał konstrukcji | Płyta wiórowa/stal |
| Kolor | Czarny |
| Material | Metal |
| Producent | Bonami Essentials |

Głębokość, rustykalna, industrialna
Dostawa gratis
Skandynawska, industrialna
W magazynie
Szafkowa, skandynawska, laminatowa
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, szafkowa
W magazynie
Wisząca, głębokość, rustykalna

Nowoczesna, wiśniowa, szafkowa
W magazynieDostawa gratis
75×72×31 cm, sosnowa, rustykalna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, szafkowa
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
51×80×30 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
13×38×98 cm, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, szafkowa
W magazynie
Drewniana, z ławką
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Wisząca
W magazynie
Drewniana, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Skandynawska, laminatowa, z ławką
W magazynie
Metalowa, szafkowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, szafkowa, laminatowa
W magazynie
Nowoczesna, plastikowa, szafkowa
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, szafkowa
W magazynie
71×75×30 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
91×52×34 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, szafkowa
W magazynie
12×34×69 cm, rustykalna, z ławką
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna
W magazynie

Nowoczesna, dębowa, uchylny stolik
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
52×200 cm, bieżniki na stół, prostokątna


111×95×36 cm, matowa, dębowa
W magazynieDostawa gratis
120×170 cm, zabawowa, prostokąt