

Wymiary 52×168×39 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 825 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ciekawy design, solidność oraz przemyślaną funkcjonalność znajdziesz w szafce RTV Grisez 168 . Pozioma forma dobrze sprawdza się pod telewizorem, jak i jako niska komoda. Zaokrąglone krawędzie subtelnie łagodzą prostą, geometryczną bryłę. Szafkę RTV wyposażono w trzy zamykane segmenty, które pozwalają oddzielić sprzęt elektroniczny od pozostałych przedmiotów. Wewnętrzne półki ułatwiają organizację, dzięki czemu łatwo utrzymać porządek bez eksponowania zawartości. Wymiary: szerokość: 168 cm, wysokość: 52 cm, głębokość: 39 cm Wykonanie: korpus i fronty: płyta laminowana o grubości 16 mm, obrzeże ABS, tylna ściana z płyty HDF, zawiasy puszkowe fi 35 z cichym domykiem, nóżki: ślizgi w kolorze czarnym, brak uchwytów, system otwierania "PUSH TO OPEN", maksymalne obciążenie blatu: 20 kg Gwarancja: 24 miesiące Informacje: Dostawa nie obejmuje wniesienia. Kierowca dostarczy Twoje zamówienie do pierwszych drzwi. Produkty dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją do samodzielnego montażu. Parametry produktu takie jak wymiary lub kolorystyka nie podlegają zmianom. Towary dostępne wyłącznie w konfiguracjach prezentowanych w ofercie.
| Szerokość: | 168 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 39 cm |
| Wysokość: | 52 cm |
| Rodzaj stolika telewizyjnego | Na nóżkach |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Laminat |
| Kolor | Brązowa |
| Kategoria specjalna | Na magazynie |
| Typ mebla | Szafki RTV |
| Kolorystyka | Brązowy |
| Szuflady | Nie |
| Drzwi | Tak |
| Wykończenie | Mat |
| Oświetlenie led | Bez oświetlenia |
| Typ szafki | Szafka stojąca |
| Liczba drzwi | 3 |
| Ocena | 4 |
| Producent | MIRJAN24 |

50×167 cm, głębokość, matowa
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, dębowa, głębokość
W magazynie
Wisząca, dębowa, głębokość
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, skandynawska
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
Wisząca, dębowa, industrialna
W magazynie
Wisząca, dębowa, industrialna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, industrialna

Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, rustykalna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, głębokość, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, rustykalna, industrialna
W magazynie
55×200×37 cm, drewniana, szklana
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, głębokość, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, nowoczesna, matowa
W magazynie
Dębowa, industrialna
Dostawa gratis
Dębowa, rustykalna, industrialna
W magazynie
Dębowa, głębokość, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, dębowa

Drewniana
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, głębokość
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
50×160×35 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
Industrialna, na nóżkach
W magazynie
Drewniana
W magazynie
160×224×33 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, matowa, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, szafa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis

Industrialna, drewniana, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, szafa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, błyszcząca, wisząca
W magazynieDostawa gratis
Szafa, wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
Wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
75×118×40 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis