
Poduszka dekoracyjna ALINA 45x45 cm, szara
45×8 cm, dekoracyjna, kwadratowa
W magazynieWymiary 45×8 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 33 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Materiał poszewki: 100% poliester Materiał wypełnienia: 100% poliester Kolor Zielony Wymiary Szerokość: 45 cm Długość: 45 cm Grubość: 8 cm Waga: 0,46 kg Specyfikacja Zdejmowana i prana poszewka z zapięciem na suwak Wypełnienie jest częścią opakowania Zalecana temperatura prania 30–40 °C (według etykiety producenta) Nie wybielać Nie suszyć w suszarce
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 8 cm |
| Wypełnienie | Pierze, Poliestr |
|---|---|
| Rodzaj | Dekoracyjne |
| Materiał pokrowca | Poliester |
| Kształt | Kwadratowe |
| Motyw | Jednokolorowe |
| Kolor | Zielona |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester |
| Rozmiar poduszki | 45 x 45 cm |
| Wzór | Bez wzoru |
| Zapięcie | Suwak |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| Materiał obicia | 100% poliester |
| Długość | 45 cm |
| Typ | Poduszki dekoracyjne |
| Waga | 0,46 kg |

45×8 cm, dekoracyjna, kwadratowa
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, kwadratowa
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, jednokolorowa
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, pierzasta, bawełniana
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie

45×45 cm, dekoracyjna, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Kwiaty, kwadratowa, jednokolorowa
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Jednokolorowa, pianka pamięciowa, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, bawełniana
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, poliestrowa
W magazynie
62×62 cm, jednokolorowa, klasyczna
W magazynie

45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie