
Pościel bawełniana Sówka różowy, 140 x 200, 70 x 90 cm
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynieNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 139,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Przyjemnej bawełnianej pościeli dla nastolatków i młodzieży z nowoczesnym wzorem nie może zabraknąć wśród wielbicieli jazdy na rolkach. Pościel wykonano w jasnych odcieniach błękitu i szarości. Zapięcie pościeli nie zostało wszyte po całej szerokości, z obu stron pozostawiono margines 10 cm. Dzięki temu rogi pościeli są mocne i stabilne. Pościel wykonano z rezerwą 5-7 cm. Wymiary pościeli podano po pierwszym praniu. Wyprodukowano w Republice Czeskiej. Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Szerokość: | 140 cm |
|---|
| Dla kogo | Dla chłopców |
|---|---|
| Asortyment | Klasyczne |
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Niebieska |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Do łóżeczka, klasyczna, zamek
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Zamek
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dinozaury, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
90×200 cm, zamek
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
220×240 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Do piaskownicy, dla chłopców, plastikowa
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie

Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie

Stołowa, średnica
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
48×60×34 cm, plastikowy, kwadratowa
W magazynie
Stołowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, flanelowa
W magazynie
Samoprzylepna
W magazynie