


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Nowa kolekcja Nordic zachwyci zarówno miłośników geometrycznych wzorów, jak i zwolenników naturalnych motywów. Jasne kolory, geometryczne wzory, tak właśnie wygląda styl skandynawski, który jest aktualnym trendem w mieszkaniu. Pościel wykonana jest z tkaniny bawełnianej. Materiał użyty do produkcji pościeli jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku dzięki dużej gęstości delikatnej przędzy. Pościel bawełniana Astrid jest ozdobiona motywem roślinnym w naturalnych odcieniach. Zapięcie pościeli wykonane jest za pomocą tak zwanego zamka, w którym nie ma zamka błyskawicznego na całej szerokości pościeli, ale jest on wszyty 10 cm od krawędzi, dzięki czemu rogi pościeli są wzmocnione. Pościel została wyprodukowana w Republice Czeskiej. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |
Opinie użytkowników
Jestem zadowolona z wyglądu. Ponieważ są przeznaczone jako prezent, nie będę podawać bliższych szczegółów.
Wysokiej jakości bawełna, pranie w 60 stopniach, delikatny wzór.
Nie mam

Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
200×200 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie

Ogrodowa, klasyczne dziecięce huśtawki, wisząca
W magazynie