
Banquet Blacha z powłoką antyadhezyjną Culinaria 43 x 29 x 1,7 cm
29×43 cm
W magazynieWymiary 29×43 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 53,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Płytka blacha do pieczenia Granite z antyadhezyjną powierzchnią stanie się niezbędnym pomocnikiem w każdej kuchni. Powierzchnia antyadhezyjna XYNFLON wykonana na bazie PTFE (politetrafluoroetylen), jest wysoce wytrzymała, posiada najwyższej klasy właściwości antyadhezyjne i jest łatwa w utrzymaniu. Grubość dna i ściany 0,4 mm.
| Szerokość: | 29 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 43 cm |
| Kolor | Szara |
|---|---|
| Długość | 43 cm |
| Materiał | Stal węglowa |
| Sezon | Święta |
| Zmywarka | Tak |
| Producent | Banquet |

29×43 cm
W magazynie
40×60 cm, średnica
W magazynieDostawa gratis
27×36 cm
W magazynie
42×29 cm
W magazynie
29×42 cm, średnica
W magazynie
26×37 cm, średnica
W magazynie


33×45 cm, średnica
W magazynie
42×29 cm, średnica
W magazynie
28×36 cm, średnica
W magazynie
27×41 cm
W magazynie

37×37 cm
W magazynieDostawa gratis


140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie