








Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Doświadcz niebiańskiej magii każdego dnia dzięki świątecznej bawełnianej pościeli Angels od naszej prywatnej marki 4Home. Ta jasnoszara pościel ozdobiona jest nadrukiem stylizowanych aniołów. Oczaruje Cię swoją miękkością i urokiem, zapewniając jednocześnie ciepłe i przytulne uczucie każdej nocy. Pościel została wykonana 100% z bawełny. Dzięki zapięciu na suwak , pościel można zmienić niemal bez wysiłku. Pościel można również suszyć w suszarce bębnowej, co dodaje jej dodatkowej praktyczności. Będzie to świetny prezent świąteczny, który wprowadzi ciepłą atmosferę do każdego domu. Najważniejsze cechy produktu: miękki materiał ze 100% bawełny praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny łatwa w utrzymaniu, można suszyć w suszarce bębnowej świąteczny design dzięki nadrukowi aniołków Zawartość opakowania: 1x poszwa na kołdrę 140 x 220 cm 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm Parametry i specyfikacje: materiał: 100% bawełna wymiary poszwy na kołdrę: 140 x 220 cm wymiary poduszki: 70 x 90 cm zapięcie: zamek błyskawiczny kolor: jasnoszary wzór: stylizowane anioły konserwacja: można prać w temperaturze 40°C, można suszyć w suszarce
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, krepowa, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
W paski
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
140×200 cm, bawełniana, perkalowa
Dostawa gratis
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
140×200 cm, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, poliestrowa, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
Dostępne w 2 sklepach

Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Kropki, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, poliestrowa, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie
Plastikowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Szklana
W magazynie

Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Drewniana, plastikowa
W magazynie