





Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pozwól sobie na romantyczne marzenia z pościelą bawełnianą Jasmine love. Eleganckie połączenie naturalnych kolorów z wzorem kwiatów jaśminu i pasami udekoruje każdą sypialnie, a dzięki 100% bawełnie zapewni wygodny odpoczynek i spokojny sen. Pościel jest obustronna - z jednej strony białe kwiaty jaśminu na beżowym tle, z drugiej strony pasy. Można ją zatem dowolnie zmieniać, urozmaicając wygląd łóżka każdego dnia. Dla zapewnienia najwyższego komfortu pościel posiada praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny. Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 80 cm 1x poszwę na kołdrę 160 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe, Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Paski |
| Kolor | Beżowa |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Rozmiary kołdry | 160 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 80 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
perfekcyjne
Jestem zadowolona z dostarczonej pościeli.
Ścięte
Całkowite zadowolenie z designu, wielkości i materiału.
Materiał, rozmiar, kolor – wszystko zgodnie z oczekiwaniami.
Na zdjęciu widać bukiet na poduszce, wygląda pięknie. Jednak w rzeczywistości mój bukiet jest obcięty, na poduszce mam tylko małe kawałki bukietu. Jestem rozczarowana. Jakość materiału mogę pochwalić.
Materiał jest solidny.
Oszczędzają na materiale, dlatego poszewki na poduszki nie mają bukietów, widać tylko małe kawałki.

W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski
W magazynie
140×200 cm, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Kwiaty, kropki, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, krepowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, guziki
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, poliestrowa, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kropki, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
200×220 cm, lniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie
Plastikowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Szklana
W magazynie

Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie
Plażowa, sztukowa
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Sztukowa
W magazynie