








Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Okryj się fantazją pełną kwiatów. Pościel z kory w przyjemnych pastelowych kolorach wprowadzi każdą sypialnię w magiczną atmosferę. Kwiaty w pastelowych łososiowych, niebieskich i turkusowych kolorach na białym tle dobrze się komponują, nadając wnętrzu figlarnej wiosennej elegancji i stanowią przyjemne schronienie dla beztroskich marzeń.Praktyczna kora bawełniana to doskonały materiał do łatwego utrzymania, ponieważ łączy w sobie miękkość i wygodę bawełny z praktycznym wykończeniem, które nie wymaga prasowania. Pościel zapinana na zamek, wzór z obu stron taki sam.Zestaw zawiera: 2 poszewki na poduszkę 70 x 90 cm 1 poszwę na kołdrę 220 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko dwuosobowe, Francuskie |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Krepa |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty |
| Kolor | Biała |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 220 x 200 cm, 2 szt. 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 220 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Mam już którąś pościel z kolei. Zamki trzymają, tylko po praniu trochę się skręcają. Kolory utrzymują się długo. Przyjemna pościel za tę cenę, ok.
Zipy
Przyjemny materiał i ładny wzór.

Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
220×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
W serduszka, kwiaty, jesienna
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, flanelowa
W magazynie
Jednokolorowa, zwierzęta, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Francuska, flanelowa, zamek
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zwierzęta, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, guziki
W magazynie
140×200 cm, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
140×220 cm, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie