







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Idealna ochrona mebli i stylowy dodatek w jednym? Jest to możliwe z praktycznymi pokrowcami elastycznymi Magic clean. Przyjemny, neutralny odcień brązu doskonale uzupełni wnętrze w stylu klasycznym i nowoczesnym. Pokrowiec elastyczny pomoże ożywić stare meble i ukryć wszelkie niedoskonałości i zużycie. Ochroni je także przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, co docenisz mając nawet zupełnie nowe meble.Dzięki wysokiej jakości materiału pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, a jednocześnie odporny na zużycie i łatwy w nakładaniu. Jest rozciągliwy we wszystkich kierunkach, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu, ułatwiając pracę podczas manewrowania.Pokrowiec jest przeznaczony wyłącznie do przedstawionego rodzaju fotela z podłokietnikami.Wymiary pokrowca: wymiary siedziska 75 - 95 cm, wysokość 70 - 90 cm.W załączonym opisie produktu podany został błędny rozmiar, prawidłowy rozmiar to 75 -95 cm, ale pokrowiec jest bardzo elastyczny, więc dopasuje się do Twojego fotela.Zawartość zestawu: 1x pokrowiec na fotel 3x wałek mocujący
| Elastyczne | Tak |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Materiał | 95% poliester, 5% elastan |
| Rodzaj pokrowca | Pokrowiec na fotel |
| Rozmiar | 75 - 95 cm |
| Rozmiary | 75 - 95 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie




Elastyczna
W magazynie













Uniwersalna, elastyczna
W magazynie








Zestawy, stal nierdzewna, z pokrywką
W magazynieDostawa gratis
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie