


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Obrusy są ozdobą każdego stołu, więc udekoruj również swój. Obrusy rozjaśnią pomieszczenie, jednocześnie chroniąc stół przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Materiał jest wysokiej jakości, wytrzymały i bardzo dobrze zachowuje swój kształt. Ciesz się komfortem w swoim domu. Wykonano z bawełny pochodzącej z recyklingu.
| Asortyment | Obrusy |
|---|---|
| Metraż | Na sztuki |
| Kształt | Prostokątne, Okrągłe |
| Materiał | Bawełna |
| Gramatura | 155 g/m2 |
| Rozmiar | 120 x 140 cm |
| Rozmiary | 120 x 140 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4-Home |

Okrągła, kwadratowa, bawełniana
W magazynie
Obrusy, ozdoby
W magazynie

Okrągła, kwadratowa, bawełniana
W magazynie
Lniana, obrusy
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie
60×60 cm, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie
33×130 cm, bieżniki na stół, okrągła
W magazynie
Bawełniana, obrusy
W magazynie
Okrągła, prostokątna, na sztuki
W magazynie

Prostokątna, obrusy
W magazynie
Obrusy
W magazynie
Bawełniana, obrusy
W magazynie
Bawełniana, obrusy
W magazynie
Obrusy
W magazynie
Obrusy
W magazynie
Na metry, obrusy
W magazynie
Prostokątna, bawełniana
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie
Lniana, prostokątna
W magazynie
Okrągła
Dostawa gratis

Bawełniana
W magazynie
Prostokątna
W magazynie
Okrągła, kwadratowa, na sztuki
W magazynie
W kratę, prostokątna, teflonowa
W magazynie
90×90 cm, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
33×130 cm, bieżniki na stół, prostokątna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie