


Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 210,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kołdra Bella Aloe vera Optimal to idealny produkt do całorocznego użytku. Waga wypełnienia kołdry wynosi 200 g/m2, co zapewnia absolutnie optymalny klimat do snu i odpoczynku przez cały rok. Aloe Vera ma udowodnione korzystne działanie. Ekstrakty z rośliny Aloe Vera wpływają pozytywnie na ludzkie ciało i zdrowie, w szczególności łagodząc bóle mięśni i stawów, a także mogą pochwalić się działaniem antybakteryjnym. Doskonała jakość, eleganckie przeszycia. Bella optimal wykonana jest z delikatnej 100% tkaniny poliestrowej zawierającej setki mikrowłókien. Są one uzupełnione mikrokomorami wypełnionymi powietrzem, które działają jako element termoregulacyjny w tkaninie, dzięki czemu tkanina ogrzewa się w zimnych warunkach i skutecznie odprowadza parę wodną i ciepło z dala od ludzkiego ciała w ciepłych warunkach. Dzięki swojej wytrzymałości tkanina zapewnia długą żywotność. Ze względu na skład materiału, kołdra ma działanie antybakteryjne i jest również odpowiednia dla alergików. Kołdra zawiera puste włókna poliestrowe w wypełnieniu, które wraz z tkaniną z mikrowłókna nadają jej zwiększoną lekkość, przyjemne ciepło i wysoką przewiewność. Kołdra nadaje się do użytku przez cały rok. Zalety kołdry: · działanie termoregulacyjne · ogrzewa zimą, chłodzi latem · antybakteryjna i neutralna dla alergików · można prać w temperaturze do 60°C, suszyć w suszarce bębnowej · długa żywotność
| Kolor | Biała |
|---|---|
| Gramatura | 200 g/m2 |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester (włókno puste) |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Sezonowość kołdry | Całoroczna |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | B.E.S. Petrovice |
Opinie użytkowników
jakościowe kołdry, świetna cena

220×240 cm, bawełniana, łóżko dwuosobowe


Bawełniana
W magazynie

200×230 cm, bawełniana, łóżko dwuosobowe

160×220 cm
W magazynie


Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×200 cm
Dostawa gratis
Bawełniana, łóżko dwuosobowe
W magazynie

160×200 cm, łóżko dwuosobowe, satyna
W magazynie

Bawełniana, łóżko dwuosobowe
W magazynie
240×260 cm
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

160×200 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
220×240 cm
W magazynie

Bawełniana
W magazynie

140×200 cm
W magazynie

200×220 cm, łóżko dwuosobowe



Nowoczesna, szklana, z sitkiem
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
40×140 cm, na ławki
W magazynie
4×40×150 cm, średnica
W magazynie
40×140 cm, okrągła, na ławki
W magazynie
4×40×140 cm, z podłokietnikami, z poduszkami w zestawie
W magazynie



Dywaniki łazienkowe, poliestrowa, zestawy
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie