


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wysokiej jakości pościel bawełniana typu renforcé to idealny wybór do nowoczesnej sypialni. Miękka w dotyku, przewiewna i wytrzymała – zapewnia komfortowy sen przez cały rok. Dodaj styl i elegancję do swojej sypialni dzięki pościeli Tokyo w kolorze bordowym – pościeli z jaśniejszym bordowym geometrycznym i orientalnym wzorem w stylu mozaiki.Pościel Renforcé jest standardowo produkowana z zamkiem błyskawicznym, który jest obecnie bardzo popularny dzięki łatwości przewlekania. Zastosowano wysokiej jakości zamek błyskawiczny z zatrzaskiem, który jest dyskretnie wpuszczony i nie wystaje z pościeli. Przed pierwszym użyciem pościel należy wyprać – dzięki temu będzie jeszcze bardziej miękka i przyjemna w dotyku. Prać na lewej stronie, najlepiej osobno lub z podobnymi kolorami. Używać delikatnych środków piorących bez wybielaczy, aby kolory pozostały piękne. Suszyć najlepiej na powietrzu lub w suszarce w niskiej temperaturze. A jeśli będą Państwo prasować, wystarczy średnia temperatura. Dzięki temu pościel będzie długo piękna i wygodna.Pościel została wyprodukowana w Czechach.Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszewka na kołdrę 140 x 220 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
200×200 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie

Ogrodowa, klasyczne dziecięce huśtawki, wisząca
W magazynie