

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Nadaj swojemu domowi ciepłą i uroczystą atmosferę dzięki eleganckiemu świątecznemu obrusowi. Oryginalne wzory w tradycyjnych świątecznych kolorach stworzą idealną dekorację na Twój świąteczny stół i cały okres świąteczny. Ten obrus dekoracyjny z tkaniny pięknie uzupełni wnętrze i wprowadzi do domu prawdziwą atmosferę Świąt. Podane wymiary to wymiary obrusu, a nie stołu. Obrus powinien wystawać około 15 - 20 cm z każdej strony stołu. Należy wziąć pod uwagę również wysokość blatu stołu i własne wymagania.
| Asortyment | Obrusy bożonarodzeniowe |
|---|---|
| Kolor | Zielona |
| Materiał | Bawełna |
| Kształt | Kwadratowe, Okrągłe |
| Gramatura | 135 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rozmiar | 50 x 50 cm |
| Rozmiary | 50 x 50 cm |
| Sezon | Święta |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Bellatex |
Opinie użytkowników
Ładne, świeże kolory

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, poliestrowa
W magazynie
Serwetki świąteczne
W magazynie
33×180 cm, lniana
W magazynie
33×180 cm, lniana
W magazynie


33×180 cm, lniana
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe
W magazynie
Serwetki świąteczne
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, prostokątna
W magazynie
Serwetki świąteczne
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, poliestrowa
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, poliestrowa
W magazynie
33×180 cm, lniana
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, poliestrowa
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, poliestrowa, prostokątna
W magazynie
Serwetki świąteczne
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, poliestrowa
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, prostokątna
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, prostokątna
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, poliestrowa
W magazynie

140×240 cm, obrusy bożonarodzeniowe, okrągła
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W doniczce
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie

Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Ekologiczna, sztukowa
W magazynie
Stojąca
W magazynie