
Bellamy Lniana poduszka dekoracyjna STAR STONE GRAY
46×46 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynieNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 14,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wprowadź świąteczną atmosferę do swojego domu dzięki tej eleganckiej poduszce dekoracyjnej o wymiarach 45 × 45 cm. Przód wykonany jest z miękkiego tkanego aksamitu z świątecznym nadrukiem, natomiast tył z gładkiego, jednokolorowego aksamitu (140 g/m²). Do wyboru są 3 różne motywy – każdy uzupełniony stylową lamówką lub zabawnymi pomponami. Poduszka jest wypełniona 380 g włókna poliestrowego, co zapewnia jej miękkość i trwałość kształtu. Dzięki częściowemu opakowaniu próżniowemu jest łatwa do przechowywania i nadaje się również na prezent. Idealny dodatek, który sprawi, że Twój dom stanie się bardziej przytulny w okresie świąt Bożego Narodzenia. Materiał poszewki: 100% poliester (tkanina aksamitna) Tył: gładki aksamit (140 g/m²) Wypełnienie: 380 g poliestru Wymiary: 45 × 45 cm Wzór: 3 motywy świąteczne z lamówką lub pomponami
| Szerokość: | 45 cm |
|---|
| Wypełnienie | Poliestr |
|---|---|
| Rodzaj | Dekoracyjne |
| Materiał pokrowca | Poliester |
| Kształt | Kwadratowe |
| Motyw | Bożonarodzeniowe, Jednokolorowe |
| Hipoalergiczne | Tak |
| Kolor | Biała |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester (włókno puste) |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiary poduszki | 45 x 45 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | 4-Home |

46×46 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, kwadratowa
W magazynie

Dekoracyjna, klasyczna
W magazynie
Dekoracyjna, prostokątna, hipoalergiczna
W magazynie

Pierzasta, anioł
W magazynie
Dekoracyjna, poliestrowa
W magazynie

Hipoalergiczna, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
70×90 cm, pierzasta, poliestrowa
Do wysłania za 1 tydzień
50×70 cm, pierzasta, klasyczna
Dostawa gratis

45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, hipoalergiczna, pierzasta
W magazynie
50×80 cm, hipoalergiczna, klinowa
W magazynie
50×50 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
40×40 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie

Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, hipoalergiczna, kwadratowa
W magazynie
Bożonarodzeniowa, jednokolorowa, klasyczna
W magazynie
Dekoracyjna, hipoalergiczna, kwadratowa
W magazynie
50×70 cm
Dostawa gratis
40×60 cm, pianka pamięciowa, pierzasta
W magazynie
Wałki, bawełniana
W magazynie
Dekoracyjna, prostokątna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, nietypowa
W magazynie
Dekoracyjna, pierzasta, poliestrowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie