



















Wymiary 90×200 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel z mikropluszu Szczególnie miękki i ciepły materiał na chłodne miesiące, który zapewnia przyjemne ciepło przez całą noc, to mikroplusz. Pościel z mikropluszu składa się z gęstych i delikatnych włosków, które są krótkie i bardzo przyjemne w dotyku. Jest produkowana ze 100% poliestru ze specjalnym wykończeniem. Materiał po praniu szybko schnie, nie wymaga prasowania, a całkowita pielęgnacja jest bardzo łatwa. Nie martw się – nie tworzy zmechaceń i nie gubi włosków. Materiał 100% poliester Gramatura pościeli: 250 g/m2 Gramatura prześcieradła: 160 g/m2 Kolor Zielony Brązowy Biały Właściwości Wyprodukowane ze 100% poliestru ze specjalnym wykończeniem Naturalny motyw leśnych roślin i zwierząt Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1× co 14 dni Zalecana temperatura prania: 30 °C – 40 °C (zgodnie z etykietą producenta) Pościel nie wymaga prasowania Praktyczne porady Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wyprać Pościel prać oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zamkniętą Użyj detergentu odpowiedniego do materiału i koloru pościeli Po praniu wybierz delikatne wirowanie Opakowanie tego zestawu zawiera 1 szt. kołdry 140 x 200 cm 1 szt. poduszki 70 x 90 cm 1 szt. prześcieradła 90 x 200 cm
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Motywy | Kwiaty |
|---|---|
| Materiał | Poliester, Mikroplusz |
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Rozmiar pościeli | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Styl pościeli | Retro |
| Bez prasowania | Tak |
| Pora roku | Zima, Jesień |
| Zapięcie | Suwak |
| Motyw pościeli | Zwierzęta, Natura |
| Dwustronna | Nie |
| Grzejąca pościel | Tak |
| Rozmiar prześcieradła | 90 x 200 cm |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Materiał pościeli | 100% poliester |
| Materiał prześcieradła | 100% poliester |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |

Kwiaty, poliestrowa, mikroplusz
W magazynieDostawa gratis
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
W gwiazdy, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, satynowa, guziki
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Poliestrowa, zamek, bożonarodzeniowa
W magazynieDostawa gratis
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Poliestrowa, zamek, bożonarodzeniowa
W magazynieDostawa gratis
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
Do wysłania za 1 tydzień
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie