








Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ciepła pościel z mikroflaneli, która ma styl. Z eleganckim zimowym motywem reniferów i choinek na szaroniebieskim tle, w figlarny sposób stanie się gwiazdą wśród wszystkich tradycyjnych świątecznych pościeli i nada Twojemu łóżku urok skandynawskiego stylu i dyskretną świąteczną atmosferę. Dodatkowo jest tak miękka i ciepła, że rozpłyniesz się z błogością nawet podczas najzimniejszych nocy. Mikroflanela szybko schnie, nie wymaga prasowania, nie gniecie się, jest delikatna dla wrażliwej skóry. Poczuj urok nordyckiej kolekcji tekstyliów domowych, która w szczególny sposób czerpie inspirację z popularnego skandynawskiego designu i dodaje harmonii skandynawskiego życia do Twojego domu. W kolekcji Nordic każdy znajdzie coś dla siebie: delikatne pastelowe kolory, dopasowanie neutralnych kolorów, motywy naturalne i zwierzęce czy tradycyjne wzory folklorystyczne. Zestaw zawiera: • 1 poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm • 1 poszwę na kołdrę 140 x 220 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Mikroflanel, Poliester |
| Zapinanie | Guziki, Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 240 g/m2 |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Przepiękna pościel. Ta została kupiona jako prezent. Mam tę pościel również w domu i polecam. Robię tu zakupy regularnie.
Wysokiej jakości materiał, który zachowuje swój kształt nawet po praniu.
na zamek błyskawiczny
bardzo ładne kolory
To kolejny zakup pościeli z mikrofibry, która jest miękka, przyjemna w dotyku i ciepła, nie wymaga prasowania, nadaje się do użytku w okresie zimowym.

Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, mikroflanel
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W serduszka, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W serduszka, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie
Plastikowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Szklana
W magazynie

Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie
Plażowa, sztukowa
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Sztukowa
W magazynie