





Wymiary 45-50×30-40×30-40 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 497,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw stolików pomocniczych Mushroom Sapphire Oak, 2 szt. to praktyczny i elegancki dodatek do nowoczesnego wnętrza. Stoliki przyciągają uwagę czystym designem i przemyślanymi proporcjami, dzięki czemu oferują wystarczającą powierzchnię do odłożenia przedmiotów bez zbędnego zajmowania miejsca. Są wykonane 100% z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, co zapewnia ich wytrzymałość i długą żywotność. Powierzchnia w kolorze dębu sapphire wygląda nowocześnie, a jednocześnie naturalnie, łatwo komponuje się z innymi meblami i nadaje wnętrzu elegancki wygląd. Dwa stoliki o różnych rozmiarach umożliwiają różnorodne zastosowanie – można je wykorzystać razem lub osobno jako powierzchnię do odłożenia rzeczy przy zestawie wypoczynkowym, w sypialni lub gabinecie. Ważne informacje: materiał: płyta wiórowa pokryta 100% melaminą grubość materiału: 18 mm wykończenie: dąb sapphire wymiary większego stolika: 40 × 40 × 50 cm wymiary mniejszego stolika: 30 × 30 × 45 cm opakowanie: 2 szt.
| Szerokość: | 30-40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30-40 cm |
| Wysokość: | 45-50 cm |
| Kształt stołu | Okrągłe |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Materiał blatu | Laminat |
| Zestaw | Tak |
| Kolor | Brązowa |
| Dekor | Dąb safir |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Okrągła, rustykalna
W magazynie
51×45×17 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynie
Okrągła, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Dębowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
83×100×28 cm, nowoczesna
W magazynie
57×60×22 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Marmurowa, kwadratowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
45×52 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
63×30×40 cm, laminatowa, z przestrzenią do przechowywania
W magazynie
47×52 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
49×34×40 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Marmurowa, kwadratowa
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
60×60×20 cm, nowoczesna, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniane ogrodzenia, metalowa
W magazynie
60×60×20 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
60×60×20 cm, laminatowa, z przestrzenią do przechowywania
W magazynie
Drewniane ogrodzenia, metalowa
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie

Zestaw, rattanowa
W magazynieDostawa gratis
72×42×30 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
63×30×40 cm, rustykalna, sosnowa
W magazynie
50 cm, ⌀ 50 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynie
Kwadratowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
50×30×30 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniane ogrodzenia, metalowa
W magazynie
54×29×29 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie