







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dwustronna pościel DUO SENSE Dwustronna pościel DUO SENSE jest wykonana z 100% poliestru i oferuje maksymalny komfort przez cały rok. Jedna strona ma ciepłe wykończenie z mikropluszu, które przyjemnie ogrzewa w chłodniejsze noce, druga strona jest z gładkiej mikrofibry z delikatnym chłodzącym efektem. Wystarczy pościel odwrócić, aby łatwo dostosować sen do bieżących potrzeb i pory roku. Komfort, praktyczność i miękki dotyk w jednym. Materiał 100% poliester - 1 strona z wykończeniem z mikropluszu, 2. strona z gładkiej mikrofibry Kolor Niebieskozielony Kremowy Właściwości Dwustronne wykonanie - 1 strona z wykończeniem z mikropluszu (ciepła), 2 strona z mikrofibry (chłodna) Pościel zawiera również poszewkę na poduszkę 40 x 50 cm Powłoka na kołdrę ma zapięcie na zamek Poszewki na poduszki wyposażone w kieszeń hotelową Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta) Pościeli nie trzeba prasować Praktyczne rady Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz Pościel łóżkową prać oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą Używaj detergentu odpowiedniego dla materiału i koloru pościeli Po praniu pościeli wybierz delikatne wirowanie Zawartość opakowania w zależności od wariantu 140 x 200 cm: 1 szt. powłoka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 40 x 50 cm
| Materiał | Mikrofibra, Poliester |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Rozmiar pościeli | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm |
| Zapięcie | Zakładka, Suwak |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm, 40 x 50 cm |
| Bez prasowania | Tak |
| Dwustronna | Tak |
| Pora roku | Lato, Zima, Jesień, Wiosna, Całoroczne |
| Styl pościeli | Nowoczesny |
| Motyw pościeli | Natura |
| Grzejąca pościel | Tak |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |

Bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie

30×30×30 cm, z wieczkiem
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
54 cm, ⌀ 40 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie