


Wymiary 96×64×19 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 170,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Półka Cambel Walnut to elegancka półka ścienna o wielopoziomowej konstrukcji, która wyróżnia się wykończeniem w kolorze orzecha oraz ponadczasowym wzornictwem. Dzięki pomysłowej konstrukcji zapewnia wystarczającą ilość miejsca na książki, dekoracje, rośliny i zdjęcia, a jednocześnie sprawia wrażenie przestronnej i lekkiej. Doskonale nadaje się do salonu, sypialni i gabinetu, gdzie pomoże stworzyć uporządkowaną i stylową przestrzeń. Konstrukcja z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm zapewnia stabilność i długą żywotność przy normalnym użytkowaniu domowym. Półka jest przeznaczona do trwałego montażu na ścianie. Parametry: materiał: 100% płyta wiórowa pokryta melaminą grubość materiału: 18 mm kolor / wzór: orzech szerokość: 64 cm wysokość: 96 cm głębokość: 19 cm szerokość mniejszej półki: 34 cm wysokość jednej półki: 29 cm
| Szerokość: | 64 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 19 cm |
| Wysokość: | 96 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Styl | Nowoczesny |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 15 kg |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

80×90×30 cm, drewniana, rustykalna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Industrialna
W magazynie

16×82×30 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
60×14 cm, drewniana, rustykalna
W magazynie
110×40×14 cm, drewniana, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Drewniana, prosta
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
65×85×15 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Drewniana, prosta
W magazynie
60×60×14 cm, drewniana, rustykalna
W magazynie
15×82×29 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
20×72×20 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynie



Nowoczesna, błyszcząca, retro
W magazynie
58×72×20 cm, drewniana, dębowa
W magazynie

Drewniana
W magazynie
78×158×40 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
2×80×17 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Błyszcząca
W magazynie
96×65×19 cm, matowa
W magazynie
17×41×16 cm, matowa, prosta
W magazynie
6×120×10 cm
W magazynie
16×60×14 cm, drewniana, rustykalna
W magazynie
13×50×6 cm, drewniana, rustykalna
W magazynie

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie