
Jasnoszary moduł szezlonga do sofy Bonami Selection Fairfield, prawostronny
71×104×164 cm, materiałowa
3368 zł

Koniakowy moduł sofy (prawostronny) Fairfield Kentucky – Bonami Selection
-15 %2634,15 zł
3099 zł

Koniakowy moduł sofy (lewostronny) Fairfield Kentucky – Bonami Selection
71×104×92 cm
2351 zł

Koniakowy moduł sofy (lewostronny) Fairfield Kentucky – Bonami Selection
-15 %2600,15 zł
3059 zł

Koniakowy moduł sofy (prawostronny) Fairfield Kentucky – Bonami Selection
2455 zł

Koniakowy moduł sofy Fairfield Kentucky – Bonami Selection
-10 %2114 zł
2349 zł

Jasnoszary centralny moduł sofy Bonami Selection Fairfield
71×74×92 cm, materiałowa
1659 zł
Jasnoszary moduł szezlonga do sofy Bonami Selection Fairfield, prawostronny
Wymiary 71×104×164 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2982,65 zł
Historia cen
- 26.05.2026 - 3368 zł
- 23.05.2026 - 3368 zł
- 22.05.2026 - 2982,65 zł
- 19.05.2026 - 3509 zł
- 15.05.2026 - 2982,65 zł
- 29.04.2026 - 3509 zł
- 24.04.2026 - 2982,65 zł
- 23.04.2026 - 3509 zł
- 8.04.2026 - 2982,65 zł
- 28.03.2026 - 3509 zł
- 24.03.2026 - 3069 zł
- 19.03.2026 - 2608,65 zł
- 16.03.2026 - 3069 zł
- 20.02.2026 - 2608,65 zł
- 15.02.2026 - 2455,2 zł
- 23.01.2026 - 2608,65 zł
- 16.01.2026 - 2670,03 zł
- 5.12.2025 - 2608,65 zł
- 28.11.2025 - 2455,2 zł
- 14.11.2025 - 2608,65 zł
- 7.11.2025 - 2762,1 zł
- 28.10.2025 - 3069 zł
- 25.10.2025 - 2639,34 zł
- 20.10.2025 - 2455,2 zł
- 18.10.2025 - 2455 zł
- 14.10.2025 - 2639 zł
- 9.10.2025 - 2455 zł
- 7.10.2025 - 2335 zł
- 3.10.2025 - 2510 zł
- 1.10.2025 - 2919 zł
- 30.09.2025 - 2335 zł
- 26.09.2025 - 2510 zł
- 16.09.2025 - 2919 zł
- 12.09.2025 - 2510 zł
- 29.08.2025 - 2919 zł
- 24.08.2025 - 2510 zł
- 19.08.2025 - 2919 zł
- 15.08.2025 - 2510 zł
- 30.07.2025 - 2919 zł
- 25.07.2025 - 2510 zł
- 22.07.2025 - 2919 zł
- 15.07.2025 - 2335 zł
- 11.07.2025 - 2510 zł
- 26.06.2025 - 2919 zł
- 20.06.2025 - 2423 zł
- 10.06.2025 - 2919 zł
- 6.06.2025 - 2510 zł
- 27.05.2025 - 2919 zł
- 23.05.2025 - 2510 zł
- 20.05.2025 - 2919 zł
- 19.05.2025 - 2481 zł
- 19.05.2025 - 2569 zł
- 19.05.2025 - 2481 zł
- 18.05.2025 - 2569 zł
- 18.05.2025 - 2481 zł
- 17.05.2025 - 2569 zł
- 17.05.2025 - 2481 zł
- 17.05.2025 - 2569 zł
- 16.05.2025 - 2481 zł
- 16.05.2025 - 2569 zł
- 2.05.2025 - 2919 zł
- 30.04.2025 - 2819 zł
- 25.04.2025 - 2396 zł
- 22.04.2025 - 2819 zł
- 10.04.2025 - 2424 zł
- 25.03.2025 - 2819 zł
- 20.03.2025 - 2424 zł
- 18.03.2025 - 2819 zł
- 11.03.2025 - 2255 zł
- 10.03.2025 - 2819 zł
- 5.03.2025 - 2424 zł
- 26.02.2025 - 2819 zł
- 13.02.2025 - 2424 zł
- 10.02.2025 - 2819 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Poszczególne moduły można dowolnie łączyć. Dzięki temu systemowi możesz łatwo dostosować sofę do potrzeb wnętrza lub rozbudować ją o kolejny moduł z kolekcji. Zobacz więcej modułów z kolekcji Fairfield , które pasują do tej sofy. Możesz sprawić sobie i inne połączenia modułowych sof Fairfield .
Wymiary
| Szerokość: | 104 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 164 cm |
| Wysokość: | 71 cm |
Specyfikacje
| Materiał tapicerski | Materiał |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Poduszki oparcia | Na stałe |
| Poduszki siedziska | Na stałe |
| Twardość siedziska | Średnio twarde |
| Kraj pochodzenia | PL |
| Szerokość podłokietnika | 30 cm |
| Wysokość podłokietnika | 28 cm |
| Wysokość oparcia | 28 cm |
| Szerokość siedziska | 70 cm |
| Głębokość siedziska | 134 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Wysokość nóg | 5 cm |
| Nośność | 110 kg |
| Waga | 50 kg |
| Zdejmowany pokrowiec | Nie |
| Pielęgnacja | Aby uniknąć wyblaknięcia kolorów, nie pozostawiać na działanie promieni słonecznych lub ogrzewania/czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących/odkurzać regularnie za pomocą końcówki do tapicerki |
| Wypełnienie | Molitan (PUR) |
| Kolekcja | Fairfield |
| Róg i kształt | Z szezlongiem/prawy róg |
| Montaż wymagany | Nie |
| Design | Skandynawski |
| Jakość | Extra |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Plastik |
| Materiał konstrukcji | MDF/płyta wiórowa/lite drewno sosnowe/sklejka |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Skala testu martindale'a | 25000 martindale |
| Nazwa materiału obicia | Skyland 40 light grey |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Producent | Bonami Selection |
Podobne produkty

Prosta szezlong z tkaniny chenille w kolorze beżowym RUZOLO
67×120×105 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
HOMCOM Składany fotel z funkcją łóżka, łóżko dla gości, składane, do 250 kg, 138x80x50 cm, Szary
38×38×95 cm
W magazynieDostawa gratis
HOMCOM Fotel Relaksacyjny z Oparciem, Pikowany, z Nogami Stalowymi i Gęstym Wyściółkowaniem, do Salonu, Sypialni, Jasnoszary
61×41×113 cm, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Centralny Moduł Do Tapicerowanej Sofy Modułowej Cardea Bouclé Salvia Zieleń - Sklum
Nowoczesna, retro
W magazynie
Szezlong z przesuwnym oparciem i jasnoszarą teksturowaną tapicerką - APOLIU
Nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Lewy Moduł Szezlongu Do Sofy Modułowej Z Tkaniny Coco Chenille Granitowo-szary Gruby Szenil - Sklum
W magazynie
Lewy Moduł Szezlongu Do Tapicerowanej Sofy Modułowej Cardea Bouclé Salvia Zieleń - Sklum
Nowoczesna
W magazynie
Szezlong modułowy Lennon
W magazynie
Sofa 2 os z funkcją spania TOM Jasny szary/Kremowy
Rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Szezlong modułowy Lennon
W magazynie
Fotel ogrodowy z funkcją leżenia Pop Up
W magazynie
Leżanka LONDON, 186×55×89cm, szara Casaria
Nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Sofa MOLLY z funkcja spania i pojemnikiem SZARY JEDWAB ABRIAMO 07
Nowoczesna, skandynawska, materiałowa
W magazynie
Lewy Moduł Szezlongu Do Sofy Modułowej Z Tkaniny Coco Chenille Szenil Sage Green - Sklum
W magazynie
Pokrowiec na szezlong Ektorp prawy
Materiałowa
W magazynie
HOMCOM Sessel składana mata do spania, design 2 w 1, odpinana poduszka, 60 x 80 x 56 cm, szary
Rustykalna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Prawy Moduł Szezlonga Do Sofy Modułowej W Tkaninie Coco Szenil Sage Green - Sklum
W magazynie
Szezlong modułowy ze skóry z recyklingu Lennon
Skórzana
W magazynie
Szezlong modułowy Lennon
W magazynie
Pokrowiec na szezlong Söderhamn
W magazynie
Pokrowiec na szezlong Söderhamn
W magazynie
Szezlong 2-osobowy z szeroko prążkowanego sztruksu w zgaszonym różu - ESARTO marki Pascal Morabito
W magazynieDostawa gratis
Szezlong Fluente
Retro
W magazynie
Zewnętrzne łóżko dzienne Stay
W magazynie
Fotel Szezlong 70 LOS ANGELES 1 osobowy WERSAL
Nowoczesna, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Fotel z szarej tkaniny DIROLA
Materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Moduł Leżanki Prawy Do Modułowej Sofy Tapicerowanej Cardea Bouclé Salvia Zieleń - Sklum
Nowoczesna
W magazynie
Szezlong modułowy ze skóry z recyklingu Lennon
Skórzana
W magazynie
Szezlong Bouclé Lilo
W magazynie
Moduł Narożny Prawy 135x113 Cm Z Wysokim Podłokietnikiem I Poduszką Do Sofy Modułowej Bruna Zamsz W Kolorze Brązowej Kawy - Sklum
W magazynie
Lewy Moduł Leżanki Do Sofy Modułowej Bastian Tkanina Mokka Brąz Bouclé - Sklum
Materiałowa
W magazynie
Szezlong modułowy Bouclé Lennon
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarna samoprzylepna półka łazienkowa ze stali nierdzewnej Genova – Wenko
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Naczynia porcelanowe zestaw 20 szt. Bonami Essentials Hestia
Porcelanowa
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Stalowy regulowany podwójny karnisz 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zabawka pluszowa Mini Sausage Dog in a Little Box – Rex London
Pluszaki, materiałowa
W magazynie
Zestaw ceramicznych misek dla psów ze stojakiem ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Miski dla psów
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cm, zabawowa, prostokąt

Mop z wiadrem H2PrO – Vileda
W magazynie
Jasnoniebieska stołowa deska do prasowania Joseph Joseph Pocket
Stołowa
W magazynie








