
Jasnoszary moduł szezlonga do sofy Bonami Selection Fairfield, prawostronny
71×104×164 cm, materiałowa
3368 zł

Koniakowy moduł sofy (prawostronny) Fairfield Kentucky – Bonami Selection
-15 %2634,15 zł
3099 zł

Koniakowy moduł sofy (lewostronny) Fairfield Kentucky – Bonami Selection
71×104×92 cm
2351 zł

Koniakowy moduł sofy (lewostronny) Fairfield Kentucky – Bonami Selection
-15 %2600,15 zł
3059 zł

Koniakowy moduł sofy (prawostronny) Fairfield Kentucky – Bonami Selection
2455 zł

Koniakowy moduł sofy Fairfield Kentucky – Bonami Selection
-10 %2114 zł
2349 zł

Jasnoszary centralny moduł sofy Bonami Selection Fairfield
71×74×92 cm, materiałowa
1659 zł
Koniakowy moduł sofy (lewostronny) Fairfield Kentucky – Bonami Selection
Wymiary 71×104×92 cm
Historia cen
- 26.05.2026 - 2351 zł
- 29.03.2026 - 2351 zł
- 24.03.2026 - 1967 zł
- 18.03.2026 - 2213 zł
- 30.01.2026 - 1967 zł
- 25.10.2025 - 1966 zł
- 16.09.2025 - 1967 zł
- 12.09.2025 - 2115 zł
- 22.08.2025 - 1967 zł
- 14.08.2025 - 1431 zł
- 11.08.2025 - 1432 zł
- 6.08.2025 - 1592 zł
- 30.07.2025 - 1770 zł
- 2.07.2025 - 1967 zł
- 24.06.2025 - 2040 zł
- 1.06.2025 - 2213 zł
- 23.05.2025 - 1479 zł
- 23.05.2025 - 2086 zł
- 20.05.2025 - 2231,1 zł
- 16.05.2025 - 2231 zł
- 2.05.2025 - 2231,1 zł
- 30.04.2025 - 2479 zł
- 25.04.2025 - 2107 zł
- 22.04.2025 - 2479 zł
- 10.04.2025 - 2132 zł
- 25.03.2025 - 2479 zł
- 20.03.2025 - 2132 zł
- 18.03.2025 - 2479 zł
- 11.03.2025 - 1983 zł
- 10.03.2025 - 2479 zł
- 5.03.2025 - 2132 zł
- 26.02.2025 - 2479 zł
- 13.02.2025 - 2132 zł
- 10.02.2025 - 2479 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Stwórz sofę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb z modułami Bonami Selection Fairfield z modną tapicerką z imitacji skóry. Poszczególne moduły można ze sobą łączyć. Dzięki temu systemowi można łatwo stworzyć sofę narożną, sofę w kształcie litery U lub bardzo długą sofę. Moduły mogą być również używane pojedynczo jako fotele uzupełniające sofę w podobnym stylu. Odkryj więcej modułów z kolekcji Fairfield .
Wymiary
| Szerokość: | 104 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 92 cm |
| Wysokość: | 71 cm |
Specyfikacje
| Kolor | Brązowa |
|---|---|
| Poduszki oparcia | Na stałe |
| Twardość siedziska | Średnio twarde |
| Poduszki siedziska | Na stałe |
| Kraj pochodzenia | PL |
| Szerokość podłokietnika | 30 cm |
| Wysokość podłokietnika | 28 cm |
| Wysokość oparcia | 28 cm |
| Szerokość siedziska | 74 cm |
| Głębokość siedziska | 60 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Wysokość nóg | 5 cm |
| Nośność | 350 kg |
| Waga | 39 kg |
| Zdejmowany pokrowiec | Nie |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących/aby uniknąć wyblaknięcia kolorów, nie pozostawiać na działanie promieni słonecznych lub ogrzewania |
| Wypełnienie | Molitan (PUR) |
| Kolekcja | Fairfield/Fairfield Kentucky |
| Róg i kształt | Lewy róg |
| Montaż wymagany | Nie |
| Design | Industrialny/skandynawski |
| Jakość | Extra |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Plastik |
| Materiał konstrukcji | Płyta wiórowa/lite drewno sosnowe/sklejka/MDF |
| Specyfikacja materiału | 35% poliester/65% skóra |
| Skala testu martindale'a | 25000 martindale |
| Nazwa materiału obicia | Kentucky 9 brandy |
| Materiał obicia | Imitacja skóry |
| Producent | Bonami Selection |
Podobne produkty

Fotel FOLLER z funkcją spania Brązowy
Nowoczesna, retro, wysoka
W magazynie
Fotel USZAK brązowa plecionka FAMILY MEBLE
Uszak, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Fotel CUBE, brązowy
71×71×73 cm, nowoczesna, niska
W magazynieDostawa gratis
Fotel CHESTERFIELD - Pasteloworóżowy welur
Retro
W magazynieDostawa gratis
Fotel rozkładany z funkcją spania ASTO1 Ciemny brąz/Beżowy
Rozkładana, nowoczesna, wysoka
W magazynie
Fotel rozkładany Jeff
Rozkładana
W magazynie
Ceglasty fotel typu uszak Noemye – Bonami Selection
88×64×88 cm, uszak, nowoczesna
W magazynie
Fotel Tapicerowany Serra Sztruksu Brązowy - Sklum
W magazynie
Fotel Uszak z pufką brąz ciemny beż OPALONY salon
Z podnóżkiem, uszak, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Fotel rozkładany do spania Alicja Family Meble
Rozkładana, wysoka, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Fotel Uszak z pufką ORANGE zestaw na jesień SALON
Z podnóżkiem, uszak, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Rozkładany fotel Wonder z funkcją kołyski
Rozkładana
W magazynie
Czarny aksamitny fotel Vint
Wysoka, skandynawska
W magazynie
Czarny aksamitny fotel Vint
Wysoka, skandynawska
W magazynie
Fotel kabriolet z brązowej, postarzanej mikrofibry CRISTOBAL II
Retro
W magazynieDostawa gratis
FELIPE 2 Fotel wypoczynkowy Musztardowy Rozkładany
Z podnóżkiem, rozkładana, nowoczesna
Dostawa gratis
Fotel uszak skandynawski Gaja Family Meble
Uszak, nowoczesna, retro
W magazynieDostawa gratis
Fotel z aksamitu Cori
W magazynie
Fotel uszak Luna Print Duo żółta Monstera Family
Uszak, bujana, niska
W magazynieDostawa gratis
Fotel skandynawski Uszak MARK Jasny brąz
Uszak, nowoczesna, retro
W magazynie
Fotel Nicxon Z Owczej Skóry Chocolate & Blk Frame - Sklum
Skórzana, materiałowa
W magazynie
Uszak z pufą fotel skandynawski oliwkowy PRODUCENT
Z podnóżkiem, uszak, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Pomarańczowy designerski fotel ALPAH B
73×66×60 cm, wysoka, industrialna
Do wysłania za 2 tygodnie
Fotel skandynawski Uszak ELITE Żółty
Uszak, nowoczesna, retro
W magazynie
Fotel CONDI z funkcją spania Brązowy/Jasny brązowy
Nowoczesna, retro
W magazynie
Fotel skórzany FOREST, brązowy
77×88×73 cm, na nóżkach, eko skóra
W magazynieDostawa gratis
Fotel DANDELION z weluru – kolor żółty musztardowy marki Pascal Morabito
W magazynieDostawa gratis
FOTEL USZAK MARSHAL BRĄZOWY
103×85×96 cm, uszak, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Fotel rozkładany 1 os z funkcją spania KING Jasny brąz/Ciemny brąz
Rozkładana, nowoczesna, wysoka
W magazynie
Fotel uszak bujany skandynawski Gaja Family Meble
Uszak, bujana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Fotel Uszak z pufką ciemny beż ZESTAW na urodziny
Z podnóżkiem, uszak, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Fotel rozkładany z podnóżkiem Alicja złoty
Z podnóżkiem, rozkładana, wysoka
W magazynieDostawa gratisNajlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarna samoprzylepna półka łazienkowa ze stali nierdzewnej Genova – Wenko
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Naczynia porcelanowe zestaw 20 szt. Bonami Essentials Hestia
Porcelanowa
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Stalowy regulowany podwójny karnisz 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zabawka pluszowa Mini Sausage Dog in a Little Box – Rex London
Pluszaki, materiałowa
W magazynie
Zestaw ceramicznych misek dla psów ze stojakiem ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Miski dla psów
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cm, zabawowa, prostokąt

Mop z wiadrem H2PrO – Vileda
W magazynie
Jasnoniebieska stołowa deska do prasowania Joseph Joseph Pocket
Stołowa
W magazynie









