
Jasnoszary moduł szezlonga do sofy Bonami Selection Fairfield, prawostronny
71×104×164 cm, materiałowa
3368 zł

Koniakowy moduł sofy (prawostronny) Fairfield Kentucky – Bonami Selection
-15 %2634,15 zł
3099 zł

Koniakowy moduł sofy (lewostronny) Fairfield Kentucky – Bonami Selection
71×104×92 cm
2351 zł

Koniakowy moduł sofy (lewostronny) Fairfield Kentucky – Bonami Selection
-15 %2600,15 zł
3059 zł

Koniakowy moduł sofy (prawostronny) Fairfield Kentucky – Bonami Selection
2455 zł

Koniakowy moduł sofy Fairfield Kentucky – Bonami Selection
-10 %2114 zł
2349 zł

Jasnoszary centralny moduł sofy Bonami Selection Fairfield
71×74×92 cm, materiałowa
1659 zł
Koniakowy moduł sofy (prawostronny) Fairfield Kentucky – Bonami Selection
Historia cen
- 26.05.2026 - 2634,15 zł
- 22.05.2026 - 2634,15 zł
- 19.05.2026 - 3099 zł
- 15.05.2026 - 2634,15 zł
- 3.05.2026 - 3099 zł
- 29.03.2026 - 2634 zł
- 24.03.2026 - 2345 zł
- 21.03.2026 - 2345,15 zł
- 18.03.2026 - 2759 zł
- 30.01.2026 - 2345 zł
- 22.07.2025 - 2207 zł
- 22.07.2025 - 2759 zł
- 1.06.2025 - 2207 zł
- 23.05.2025 - 2089 zł
- 13.05.2025 - 2207 zł
- 9.05.2025 - 2288 zł
- 9.05.2025 - 1751 zł
- 23.04.2025 - 2288 zł
- 22.04.2025 - 2759 zł
- 10.04.2025 - 2373 zł
- 25.03.2025 - 2759 zł
- 20.03.2025 - 2373 zł
- 18.03.2025 - 2759 zł
- 11.03.2025 - 2207 zł
- 10.03.2025 - 2759 zł
- 5.03.2025 - 2373 zł
- 26.02.2025 - 2759 zł
- 13.02.2025 - 2373 zł
- 10.02.2025 - 2759 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Stwórz sofę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb z modułami Bonami Selection Fairfield z modną tapicerką z imitacji skóry. Poszczególne moduły można ze sobą łączyć. Dzięki temu systemowi można łatwo stworzyć sofę narożną, sofę w kształcie litery U lub bardzo długą sofę. Moduły mogą być również używane pojedynczo jako fotele uzupełniające sofę w podobnym stylu. Odkryj więcej modułów z kolekcji Fairfield .
Specyfikacje
| Poduszki oparcia | Na stałe |
|---|---|
| Twardość siedziska | Średnio twarde |
| Poduszki siedziska | Na stałe |
| Kraj pochodzenia | PL |
| Szerokość podłokietnika | 30 cm |
| Wysokość podłokietnika | 28 cm |
| Wysokość oparcia | 28 cm |
| Szerokość siedziska | 144 cm |
| Głębokość siedziska | 60 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Wysokość nóg | 5 cm |
| Nośność | 110 kg |
| Waga | 39 kg |
| Zdejmowany pokrowiec | Nie |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących/aby uniknąć wyblaknięcia kolorów, nie pozostawiać na działanie promieni słonecznych lub ogrzewania |
| Wypełnienie | Molitan (PUR) |
| Kolekcja | Fairfield Kentucky/Fairfield |
| Róg i kształt | Lewy róg/moduł środkowy/z szezlongiem |
| Montaż wymagany | Nie |
| Design | Industrialny/skandynawski |
| Jakość | Extra |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Plastik |
| Materiał konstrukcji | Lite drewno sosnowe/sklejka/MDF/płyta wiórowa |
| Specyfikacja materiału | 35% poliester/65% skóra |
| Skala testu martindale'a | 25000 martindale |
| Nazwa materiału obicia | Kentucky 9 brandy |
| Materiał obicia | Imitacja skóry |
| Kolor | Koniakowy |
| Producent | Bonami Selection |
Najlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarna samoprzylepna półka łazienkowa ze stali nierdzewnej Genova – Wenko
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Naczynia porcelanowe zestaw 20 szt. Bonami Essentials Hestia
Porcelanowa
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Stalowy regulowany podwójny karnisz 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zabawka pluszowa Mini Sausage Dog in a Little Box – Rex London
Pluszaki, materiałowa
W magazynie
Zestaw ceramicznych misek dla psów ze stojakiem ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Miski dla psów
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cm, zabawowa, prostokąt

Mop z wiadrem H2PrO – Vileda
W magazynie
Jasnoniebieska stołowa deska do prasowania Joseph Joseph Pocket
Stołowa
W magazynie







