








Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 104,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Po zabrzmieniu dzwoneczków bożonarodzeniowych w mroźny poranek, gdy nie będzie chciało Ci się wstać z ciepłego łóżka, zorientujesz się, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia! Stylowa pościel świąteczna z najbardziej miękkiego materiału. Magiczne motywy w tradycyjnym połączeniu czerwieni, szarości i bieli z pewnością uprzyjemnią Ci nie tylko zimowe dni, wnosząc do Twojego domu prawdziwą harmonię. Delikatna mikroflanela ze względu na swoje właściwości termoregulacyjne to doskonały materiał na chłodne zimowe noce, który z pewnością zaspokoi mniejszych i większych zmarzluchów. Co to jest mikroflanela? Mikroflanela charakteryzuje się większą gęstością włókien, dlatego w dotyku jest jeszcze bardziej delikatna niż ulubiony mikroplusz. Delikatne i krótkie włókna zapewnią komfortowe spanie. Dla wrażliwej skóry pościel z mikroflaneli jest tym najlepszym wyborem. Właściwości termiczne doskonale sprawdzą się podczas chłodnych dni zimowych. Jeżeli lubisz mikroplusz, uwierz, że z mikroflanelą Twoje łóżko będzie z pewnością bardziej wygodne, a sen jeszcze lepszy. Komplet zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 80 cm 1x poszwę na kołdrę 160 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe, Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Materiał | Mikroflanel, Poliester, Mikroplusz |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe |
| Kolor | Czerwona |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 240 g/m2 |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Rozmiary kołdry | 160 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 80 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Łóżko jednoosobowe, poliestrowa, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, zamek, mikroplusz
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, flanelowa
W magazynie
Francuska, flanelowa, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikrofibra, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Jesienna, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
200×220 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Plastikowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie
W paski, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Plastikowa, na lody
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Okrągła, mała, samonawadniająca
W magazynie
Do kuchni, metalowa, z kloszem
W magazynie
180×200 cm, frotowa
W magazynie