





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 8,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wesoła poszewka na poduszkę do wprowadzenie tej odpowiedniej atmosfery świątecznej. Subtelne jasne tło sprawia, że kolorowy motyw bożonarodzeniowych symboli doskonale się wyróżnia. Wysokiej jakości materiał jest bardzo przyjemny w dotyku i zapewni łatwe utrzymanie. Wzór znajduje się tylko z jednej strony poszewki, zapinanie na kryty zamek błyskawiczny.
| Szerokość: | 45 cm |
|---|
| Kształt | Kwadratowe |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek błyskawiczny |
| Materiał | Poliester |
| Kolor | Beżowa |
| Motyw | Bożonarodzeniowe |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiary poduszki | 45 x 45 cm |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | 4Home |

Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie

Prostokątna, bawełniana, na zamek
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm
W magazynie
Orientalna, rustykalna
W magazynie
Guziki, satyna
W magazynie
45×45 cm
W magazynie
Nowoczesna, na zamek
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Prostokątna, kwiaty, jednokolorowa
W magazynie
50×70 cm, prostokątna, bawełniana
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, bożonarodzeniowa, orientalna
W magazynie
50×70 cm, prostokątna, bawełniana
W magazynie
45×45 cm, na zamek
W magazynie
70×90 cm, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, na zamek
W magazynie

50×70 cm, prostokątna, bawełniana
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, nowoczesna
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, kwadratowa
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie
Nowoczesna, satyna, japandi
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, bożonarodzeniowa, kwadratowa
W magazynie

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie