






Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 69,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Odkryj magię zimowego lasu. Designerska pościel w stonowanych kolorach ozdobi Twój dom nie tylko w sezonie zimowym. Delikatny motyw drzew i majestatycznych jeleni wprowadzi do Twojej sypialni spokojną atmosferę, jakbyś relaksował pośrodku leśnej polany. Wykonana z przyjemnego w dotyku materiału pościel zachowuje wszystkie lubiane właściwości wzmocnionej bawełny i zyskuje większą przewiewność dzięki mniejszej zawartości poliestru. Ponadto możesz cieszyć się łatwiejszym utrzymaniem, ponieważ w przeciwieństwie do tradycyjnej bawełny, pościel mniej się gniecie i lepiej schnie. Pościel jest taka sama po obu stronach i posiada zapięcie na zamek błyskawiczny.Zestaw zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Poliester |
| Zapinanie | Zamek |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Przyjemny materiał, wszystko w porządku polecam

Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikrofibra, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra, bożonarodzeniowa
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Plastikowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie
W paski, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Plastikowa, na lody
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Okrągła, mała, samonawadniająca
W magazynie
Do kuchni, metalowa, z kloszem
W magazynie
180×200 cm, frotowa
W magazynie