

Wymiary 160×200 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wybierz dla siebie odpowiednie prześcieradło, aby zapewnić jak najlepszy komfort podczas spania. Do jego zalet należy łatwe utrzymanie. Prześcieradło posiada wszytą gumę w tunelu, która utrzymuje je na jednym miejscu i nie ma obawy, że się będzie przesuwało.Jersey dzięki zastosowanej technologii jest delikatniejszy i bardziej elastyczny niż klasyczna bawełna, co umożliwia produkcję napinanych prześcieradeł bez dodatków syntetycznych. Posiada wyjątkową miękkość, gładkość, wysoką chłonność i przewiewność.Odpowiednie na materace o wysokości do 25 cm.
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Mocowanie | Naciąg |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Materiał | Dżersej, Bawełna |
| Gramatura | 155 g/m2 |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rozmiar | 160 x 200 cm |
| Rozmiary | 160 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
dobry rozmiar, kolor, stosunek cena-produkt
Bardzo cienki materiał
Wysokiej jakości, ładne
Niestety otrzymałam pościel z dziurą na górnym szwie, ale wizja odsyłania i reklamacji – wolałam zszyć sama. To nie było nic dużego, ale człowiek jest rozczarowany, że musi jeszcze rozwiązywać coś przy nowych rzeczach.
szybka dostawa,
Zadowolenie.
Kolor odpowiada.
Dzianina jest wysokiej jakości.

180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Frotowa
W magazynie
90×200 cm, napinająca, wysokość
W magazynie
Frotowa
W magazynie
160×200 cm, napinająca, wysokość
W magazynie
Napinająca, mikropluszowa
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
180×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie

160×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Frotowa
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
180×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, dżersejowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
90×200 cm, klasyczna, satyna
W magazynie
90×200 cm, klasyczna, satyna
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
90×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
90×200 cm, bawełniana
W magazynie
90×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie