




Wymiary 90×50×49 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1849,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw 4 krzeseł w połączeniu kremowego i czarnego koloru wniesie do wnętrza nowoczesną elegancję iluksusowy wygląd. Połączenie metalowej ramy, miękkiego aksamitnego siedziska i solidnych nóg z drewna grabowego tworzy harmonijną całość, która przyciąga wzrok już od pierwszego wejrzenia. Dzięki ponadczasowemu wzornictwu krzesła pasują zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnie urządzonych wnętrz. Aksamitne siedzisko zapewnia miękkie, wygodne i przyjemne siedzenie, a ergonomiczny kształt zapewnia optymalne wsparcie pleców nawet podczas dłuższego użytkowania. Solidna metalowa rama i wysokiej jakości drewniane nogi gwarantują stabilność, wytrzymałość i długą żywotność. Dzięki nośności do 160 kg krzesła te są niezawodnym wyborem do codziennego użytku. Uniwersalna kombinacja kremowego i czarnego koloru pozwala na łatwe dopasowanie doróżnych rodzajów stołów i dodatków. Dzięki przemyślanym wymiarom i niewielkiej wadze są one łatwe w obsłudze i bez problemu zmieszczą się nawet w mniejszych pomieszczeniach. Parametry: Kolor: kremowy i czarny Materiał ramy: 100% metal Materiał siedziska: aksamitna tkanina Materiał nóg: drewno grabowe Wysokość siedziska: 47 cm Nośność: 160 kg
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 49 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Zestawy | 4 sztuki |
| Tapicerowane | Tak |
| Materiał | Drewno, Metal |
| Kolor | Beżowa |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Ilość sztuk w zestawie | 4 szt. |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 100 kg |
| Rozmiar | 4 szt. |
| Waga | 24,3 kg |
| Producent | Hanah Home |

90×50×49 cm, 2 sztuki
W magazynie
90×50×49 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
90×50×49 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
85×58×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
90×50×49 cm, tapicerowana, z orzecha włoskiego
W magazynie
90×50×49 cm, 2 sztuki
W magazynie
90×50×49 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
83×55×45 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
85×58×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88×54×60 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
89×45×53 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
90×50×49 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
90×43×51 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie

Skandynawska
W magazynie
87×44×54 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
87×44×54 cm, składana, metalowa
W magazynie
80×49×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88×58×58 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
85×52×58 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87×52×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87×53×64 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
91×56×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
93×48×61 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Retro, z podłokietnikami
W magazynie
76-80×50×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
90×43×51 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
92×53×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
90×50×49 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
89×45×53 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie